prouzek ok

Změna jako součást života i podnikání

Jsem zakladatelkou vzdělávací společnosti EDUX.  Měla jsem dětský sen a inspiraci od mé tety, která žila v zahraničí. Pracovala s lidmi, cestovala a zabývala se lidským chování, psala knihy o fungování lidského mozkuToužila jsem pracovat s lidmi, nikoli s čísly, i  když jsem vystudovala ekonomii.

Tradicni_ZdenkaPráce s lidmi mě bavila a byla hodně různorodá – od výběrů zaměstnanců pro firmu, až po oslovování nových klientů a následné organizace vzdělávacích akcí v různých oborech – to vše mne velmi bavilo. Miluji pastelky, fixy a tak jsem se začala věnovat vizuálnímu myšlení a sketchnotingu (reference od odborníků).

Vzdělávací společnost EDUX, která podporuje růst převážně malých a středních firem a zaměřuje se na podporu a rozvoj kreativity – vizuální myšlení, skečnouting, na psychologii prodeje, nalézání nových prodejních kanálů, jak lépe vést a motivovat zaměstnance firmytvorba motivační programů pro obchodníkyjak si určit strategii a priority rozvoje na další rok pro majitele firem a osobní změny pod taktovkou Kaizen – malými krůčky k velkým změnám a NLP/Neurolingvistické programování. S kým jsme už vzdělávací trénink realizovali reference.

Abych inspirovala klienty ke změnám…vizualni_mysleni_EDUX_Zdenkat

Napsala jsem dvě e-booky zaměřené na změny „Kaizen – chci změnu a Jak naplno žít a pracovat odkudkoliv. Pro upevnění nových dovedností využívám hravý přístup a humor; lidé se otevřou, nenásilnou a hravou formou hledají svoji vlastní cestu v životě i v obchodě. Vzdělávání tímto způsobem je baví, těší, a navíc si dobře pamatují získané informace.

Proč právě „Podcast úspěšných“?

Na své profesní cestě, při firemních trénincích, konzultacích pro majitele malých a středních firem a koučování jsem potkala a vyslechla hodně zajímavých lidských příběhů. Pokaždé když poslouchám příběhy klientů, jsem nadlogo-zdencinpokecšená a překvapená, co všechno dokázali. Proto jsem se rozhodla i Vám všem, kteří toužíte po změně a hledáte sílu a elán realizovat změny ve své kariéře. Je to i pro vás a vaši společnost vykročit po jejich stopách, i když svým vlastním způsobem.

Zdencinpokec.cz – místo, kde načerpáte inspiraci a energii

„Neexistuje žádný neúspěch, pouze když to nezkusíme znovu. Neexistuje žádná překážka, pouze v nás samotných, žádná skutečně nepřekonatelná překážka nezachrání naší vlastní účelovo slabost.“ Orison Swett Marden

Ráda se s Vámi setkám a můžeme si něco společně načmárat:)

Ing. Zdenka Tomaidesová
trenér, kouč NLP a sketchnoter 
E-mail: tomaidesova@edux.cz, Tel. č.: +420 723 916 559
Youtube kanál: Jak nastartovat změnu?

Skype: EDUXCZ, LinkedIn: Z. Tomaidesová
Instagram: Zdenkakouč

Další aktivity a rozhovory:

Share Button