prouzek ok

Změna jako součást života i podnikání

Jsem zakladatelkou vzdělávací společnosti EDUX.  Měla jsem dětský sen a inspiraci od mé tety, která žila v zahraničí. Pracovala s lidmi, cestovala a zabývala se lidským chování, psala knihy o fungování lidského mozkuToužila jsem pracovat s lidmi, nikoli s čísly, i  když jsem vystudovala ekonomii.

Práce s lidmi mězdenka-foto_mala bavila a byla hodně různorodá – od výběrů zaměstnanců pro firmu, až po oslovování nových klientů a následné organizace vzdělávacích akcí v různých oborech – to vše mne velmi bavilo, avšak touha být svobodná, nezávislá, rozvíjet vlastní kreativitu a zároveň být i odpovědná za svá rozhodnutí mě přiměla jít vlastní cestou.

Vzniká vzdělávací společnost EDUX, která podporuje růst převážně malých a středních firem a zaměřuje se na psychologii prodeje, nalézání nových prodejních kanálů, jak lépe vést a motivovat zaměstnance firmytvorba motivační programů pro obchodníkyjak si určit strategii a priority rozvoje na další rok pro majitele firem a osobní změny pod taktovkou Kaizen – malými krůčky k velkým změnám a NLP/Neurolingvistické programování. S kým jsme už vzdělávací trénink realizovali reference.

Abych inspirovala klienty ke změnám…

Napsala jsem dvě e-booky zaměřené na změny „Kaizen – chci změnu a Jak naplno žít a pracovat odkudkoliv. Pro upevnění nových dovedností využívám hravý přístup a humor; lidé se otevřou, nenásilnou a hravou formou hledají svoji vlastní cestu v životě i v obchodě. Vzdělávání tímto způsobem je baví, těší, a navíc si dobře pamatují získané informace.

Proč právě „Podcast úspěšných“?logo-zdencinpokec

Na své profesní cestě, při firemních trénincích, konzultacích pro majitele malých a středních firem a koučování jsem potkala a vyslechla hodně zajímavých lidských příběhů. Pokaždé když poslouchám příběhy klientů, jsem nadšená a překvapená, co všechno dokázali. Proto jsem se rozhodla i Vám všem, kteří toužíte po změně a hledáte sílu a elán realizovat změny ve své kariéře. Je to i pro vás a vaši společnost vykročit po jejich stopách, i když svým vlastním způsobem.

Zdencinpokec.cz – místo, kde načerpáte inspiraci a energii

„Neexistuje žádný neúspěch, pouze když to nezkusíme znovu. Neexistuje žádná překážka, pouze v nás samotných, žádná skutečně nepřekonatelná překážka nezachrání naší vlastní účelovo slabost.“ Orison Swett Marden

Máte chuť se se mnou setkat? Napište či zavolejte mi.

Ing. Zdenka Tomaidesová
trenér, konzultant, kouč NLP a moderátorka Zdenčin pokec – podcast úspěšných
e-mail: tomaidesova@edux.cz
Tel. č.: +420 723 916 559
Youtube kanál: Jak nastartovat změnu?

Skype: EDUXCZ
LinkedIn: Z. Tomaidesová
Instagram: Zdenkakouč

Další aktivity a rozhovory:

Share Button