was successfully added to your cart.

Zrcadlo sebepoznání aneb jak se stát super-ženou?

  • 1
  • 15.11.2016

inkona knihaAKTUALITA

Zrcadlo sebepoznání aneb jak se stát super-ženou?

Zrcadlo sebepoznání aneb Jak se stát super-ženou?

Jak si představujete SUPER-ženu? Dříve, než cokoliv řeknete nebo si pomyslíte zadržte! Já mám totiž pocit, že se kvality opravdové SUPER-ženy maličko podceňují. K čemu by vám bylo zvednout nad hlavu kmen stromu, který vám stojí v cestě? Tak to přece super postavičky v komiksech dělají nebo ne? Paradox je, že SUPER-ženou je každá žena, aniž by to o sobě věděla. Přitom se stačí na své SUPER schopnosti podívat skrz kouzelné zrcadlo sebepoznání!

Pomůžu vám zrcadlo najít!sunglasses-635269_1280

Třeba ho máte v kabelce? V koupelně? V autě? Je jedno, kde je. Jsem si jistá, že ho má každá žena a na workshopu Sebepoznání pro ženy, kde Vás srdečně zvu, ho společně rozhodně najdeme. Ne všechny super ženy stíhají osobní schůzky, a proto si můžete zvolit úspornější metodu – Skype. Ale teď k věci!

Chybí vám sebevědomí?

Zažíváte syndrom vyhoření? Nezvládáte stresové situace v osobním či profesním životě? Tak to jste jen tento kurz od toho, stát se SUPER-ženou. Kterou už jste! Jen hledáme to zrcadlo…musíte to cítit. Je to, jako byste si nebyla jistá na vysokých podpatcích, ve kterých běžně protančíte noc. Jeden video tip – Jak nastartovat změnu, Youtube kanál.

kaizen_ebookVánoční dárek pro SUPER-ženy?

Pánové, dámy! Hledáte dárek pro SUPER-ženy? Buďte trendy a vyhněte se hrncům, pánvičkám a šálům (teda pokud si o ně SUPER-žena sama neřekne). Darujte kurz Sebepoznání pro ženy (formou velice flexibilního dárkového poukazu), ve kterém žena pohlédne do svého nitra jako do zrcadla. Bude sebevědomější, vyrovnanější, spokojenější a úspěšnější. Zkrátka SUPER-žena!

Můžete taky věnovat e-book: Kaizen – chci změnu v  ceně 242 Kč vč. DPH.

Doporučujeme kurzy:

4,000 Kč Objednat

 

.

Share Button