Změna s e-bookem „Kaizen – chci změnu“kaizen_ebook

Víte, že i četbou lze vykročit k úspěchu? Je lepší změnu vyvolat než nás dohoní sama a pak ji musíme udělat. Objednejte si e-book „Kaizen – chci změnu“ a přestaňte k úspěchu spěchat.

Pro koho je ebook?

E-book není určen jen knihomolům, kteří nenechají žádnou knihu nepřečtenou, nýbrž všem, kteří touží po změně a jsou ochotni pro ni něco udělat. Je napsaný přehledně a srozumitelně, a proto se dobře čte.

Pokud už dlouho uvažujete o změně, může být právě přečtení e-booku „Kaizen – chci změnu“ vaším prvním a nezávazným krokem k ní. Pro efektivitu a maximální účinek doporučujeme e-book nejen číst, nýbrž techniku Kaizen na sobě neustále zkoušet.

♥ Objednávám e-book „Kaizen – chci změnu“ v ceně 250 Kč♥

250 Kč Objednat

 

Malé věci a malé pokroky přemění strachy i obavy a my získáváme sebejistotu. Až se přistihnete, jak místo skoků děláte malé krůčky, uvědomíte si, že teprve v tu chvíli máte k úspěchu dobře našlápnuto. Autorka: Ing. Zdenka Tomaidesová.

Jak můžete už začít teď? Jednoduše.

  1. zabývejte se malými myšlenkami – rozvinete tak nové schopnosti a návykyKaizen_chci_zmenu_Zizizitom
  2. podnikejte drobné akce – kroky jsou tak jednoduché, že je nemožné selhat
  3. věnujte se nezávažným problémům – časem si troufnete i na ty závažnější
  4. dávejte si malé odměny – cokoliv, co vás potěší

Jak se osvědčil e-book klientům? Reference

Zdravím Vás, díky práci s e-bookem vnímám, že se situace postupně obrací k lepšímu. Beru to jako svůj úspěch!. Děkuji vám, Hana Borovcová 

Mockrát děkuji za rady a tipy. Vaše práce se mnou mi hodně pomohla a pomáhá ve všech směrech života. Rozhodně Vás mohu doporučit všem lidem, kteří potřebují pomoct v různých životních situacích s rozhodováním udělat změnu a bojí se ať je to cokoli. Je to super a moc mi pomáhá i e-book! Jsem ráda, že jsem se obrátila na Vás, Zuzana Opatovská

Zdenka, ebook jsem si prosla a zjistila, ze je nutne s nim pracovat. Jednoduse ho nejde jenom tak precist, ale je dobre s nim pracovat a vypracovavat cviceni. Tak premyslim o sobe a zkousim techniky. Je to pro me srozumitelne a docela me to bavi. Zacala jsem rannim cviceni 10 minut denne, Michaela Buchošová.

Některé cvičení trvají 5-10 minut, což určitě najdete ve svém denním režimu. Po vypracování cvičení, používání v životě získáte nejenom sebedůvěru, ale taky budete mít chuť dělat nové věci a toužit po nových akcích.

♥ Objednávám e-book „Kaizen – chci změnu“ v ceně 250 Kč♥

250 Kč Objednat

Doporučení autorky:

Část klientů kombinuje e-book s koučování nebo využije konzultaci po přečtení a zpracovaní cvičení formou Skype konzultace. Zajímá Vás i tato možnost.

Zavolejte na +420 723 916 559 nebo napište na e-mail:tomaidesova@edux.cz! 

Na závěr:

„Začni u sebe a snaž se poznat odpověď na otázku „kdo jsem a o co mi jde nejvíc“. Odpověď konfrontuj s tím, co právě děláš. Buď si si vědom toho, že vše podléhá změně a svou příští vizi formuluj na základě přítomného okamžiku a ne na zobecnění zkušeností z minula, které už nemusí platit.“ Adam Abder

.

nabidka skoleni banner

Prodejní dovednosti EDUX

Obchodní dovednosti

Rychleji ke svému cíli

Retorika - mluveny projev EDUX

Rétorika

Poutavý a sebevědomý projev

Osobní rozvoj - sebepoznání, koučování, cesta k úspěchu

Osobní rozvoj

Šťastnější, spokojenější a úspěšnější

Komunikace

Zdravé sebeprosazení a zvládání konfliktů

Share Button