was successfully added to your cart.

Změna! Počátek nové cesty…

  • 0
  • 15.12.2015

inkona knihaAKTUALITA

Změna! Počátek nové cesty…

Změna! Počátek nové cesty…

Ohňostroj energie a radující se srdce, každá buňka těla září absolutním štěstím! Vaše nové já přichází, buší na dveře a je rozklepané adrenalinem! Otevřete mu svět dokořán. Touha po nových příležitostech je přirozenou součástí každého.

Jak od základů změnit svůj život?

Nemusí se pokaždé jednat o absolutní přeměnu vašeho života. Štěstí přeje i malým krůčkům, které vedou k uspokojivějšímu a šťastnějšímu životu. Pokud si hrajete s myšlenkou zásadních změn, i tak je dobré začít menším rozhodnutím. Protože právě malé věci, dělají ty velké!

Život je to nejdůležitější co máte, vezměte ho do svých rukou, přemýšlejte a neustále jej zalévejte, jako květinu. Potom můžete rozkvétat a radovat se. Jste šťastní? Přejete si udělat něco jinak? Co vám chybí? Život plyne, jako teče voda.

Když se podíváte na vesele tekoucí řeku, svěží a hravou, kterou prostupuje slunce a vytváří krásné barevné odstíny, sami na sobě pocítíte pozitivní energii, radost a chuť do všeho nového. Přestaňte stát někde v koutě, se strachem v očích i v duši. Vyskočte ke slunci, naplňte své plíce svěžím vzduchem, prostě se nadechněte! A radujte se!

PODCAST –  Japonská filozofie Kaizen – malý krok k velké změně s Kaizen. Poslechněte si! Další výukové podcasty na www.zdencinpokec.cz.

Počátek změny….jak uspět?

Přišla ta pravá chvíle. Změny se neptají na věk, rodinnou, či finanční situaci…přicházejí, jelikož to tak má být, ať dříve nebo později. Lidé si většinou myslí, že je velmi těžké odpoutat se od stereotypu, přijmout pozitivní energii a začít žít opravdu podle svých představ. Kdo by chtěl jenom přežívat a nechat okolo sebe vše plynout jen proto, že je tak zvyklý?

Na to je váš život moc drahocenný a jedinečný. Čím dříve si tato fakta uvědomíte, tím lépe a radostněji. Vstát ráno z postele a říct si, že teď je čas na změnu je jednodušší než se domníváte. Touha v lidské duši je nekonečno, které miluje krásné a nespoutané okamžiky. Srdce se nebojí, je otevřené dokořán všem novým zážitkům a pocitům. Ví, že nemůže trpět, když hledá své sny a žije svůj životní příběh.

Těžší stránka je přijmout skutečnost ve své mysli, poté už stačí vydat se správnou cestou a následně pracovat na uskutečňování plánů. Někomu stačí kratší chvíle než ostatním, nenechte se znepokojit časovými potřebami druhých.

stestiČlověk je jedinečný, ve všech ohledech. Od uvědomění je malý krok k naplnění snů. Vytrvalost! Ta hraje zásadní roli, abyste došli k vysněnému cíli, nebo se k němu alespoň přiblížili. Nenechte se odradit počátečními nezdary.

Buďte co nejvíce pozitivně naladěni, za všech okolností. Vytyčte si kratší časové cíle. Radost přijde sama. Uvidíte, jaký kus cesty jste ušli. Nezapomínejte, tento běh není na čas, nejvíce záleží na vašem vnitřním štěstí, které bude největší odměnou.

Pomocníkem na této cestě Vám může být e-book „Kaizen – chci změnu„, který Vás provede změnami formou cvičení, životních příběhů, citátů a příkladů ze života. Za minulostí se můžete ohlédnout, budoucnost vás čeká, důležité je tady a teď. To je počátek šťastné budoucnosti, svět plný možností. Inspirací Vám může taky být www.zdencinpokec.cz.

Objednávka E-book „Kaizen – chci změnu“ v ceně 242 Kč vč. DPH, e-mail: tomaidesova@edux.cz nebo tel. č. 723 916 559. Lze kombinovat i formou placené konzultace po vypracování cvičení.

250 Kč Objednat

Doporučujeme kurzy:

 

.

Share Button