was successfully added to your cart.

Začněte další rok tak trochu jinak – Skype koučink

  • 4
  • 3.12.2017

AKTUALITA

Začněte další rok tak trochu jinak – ochutnávka Skype koučink

Představte si, že byste to ke svému kouči měli mnohem blíže než dosud. Představte si, že by vám odpadlo zdlouhavé dojíždění přes celé město nebo ještě dál. Jen pomyslete na to, jaké by to bylo, kdybyste to ke svému kouči měli tak blízko, jak blízko byste měli svůj notebook nebo svůj pracovní stůl. Koučování přes Skype přináší do sebevzdělávání nový rozměr, tak ho objevte!

kaizen_ebookDárková poukázka na Skype koučink jako dárek.

Skype koučink přináší pohodlí domova, anonymitu i větší úspora času, flexibilita – to je jen počátek seznamu výhod. Jednotlivé Skype koučovací sezení probíhají s dvoutýdenním odstupem většinou ve večerních hodinách. Jde o osobní koučink (ne firemní). Třeba jste zrovna v zahraničí nebo ze zdravotních důvodů nemůžete opustit bydliště. Moderní doba pozve kouče až k Vám domů.

Rozsah:      4 hodiny
/60-ti min. a 30 minut – úvodní testovací setkání 
Cena:          2.420
 Kč vč. DPH
Materiály:  skripta k osobnímu rozvoji (cvičení, různé tipy, rady)
Vánoční bonus: Kaizen – chci změnu ebook v ceně 242 Kč vč. DPH

Objednat koučink:

2,000 Kč Objednat

Jak to probíhá?
V průběhu přestávek dostáváte dobrovolné domácí úkoly ve formě článků, poslechů podcastů, prohlédnutí filmů či zpracování cvičení. Tyto pomůcky vám pomáhají zvýšit sebedůvěru a díky tomu posilovat vlastní motivace směrem ke změně.

Lednový Skype koučink zdarma vás vyvede z pochybnostíDarkova_poukazka_zelena_EDUX

Skype koučink obnáší všechno to, co klasické koučování. S tím rozdílem, že se odehrává přes Skype. Možná už teď docházíte ke kouči, ale je to pro vás časově nevýhodné. Možná jste o Skype koučinku slyšeli, ale nevíte, co obnáší. Kvůli těmto i dalším důvodům vám teď chci nabídnout řešení – výhodnější alternativu běžného koučování – Skype koučink.

Oproti běžnému koučování, kde je potřeba fyzická přítomnost kouče i klienta, je Skype koučink pohodlnější, efektivnější a levnější. Je také mnohem více anonymnější (můžete si zvolit jen audio) a problémem pro něj není žádná vzdálenost. Podmínkou je internetové připojení a samozřejmě chuť se rozvíjet.

Dříve, než si Skype koučink zdarma objednáte, po vás něco chci

Možná si říkáte: „wow, nabídka zdarma, byla by škoda ji nevyužít“. A já říkám: „ano, to by teda byla!“. Ale ne jen kvůli toho, že je zdarma, ale protože máte možnost se dozvědět něco nového, vyřešit věc, která vás drží na jednom místě, zkusit něco jiného… A proto ještě před tím, než si Skype koučink zdarma objednáte, po vás něco chci.

Chci, abyste se zamysleli nad tím, jak necelou hodinku Skype koučinku zdarma se mnou využijete. Co chcete mít vyřešeno potom, co se naše spojení přeruší? Co se mnou chcete probrat? Jaké máte od Skype koučinku očekávání? Pokuste se je naplnit už v té hodince zdarma!

Co si od Skype koučinku zdarma slibuji já?

• Chci vám ukákoucink_365_otazekzat, že možnost on-line kouče existuje.
• Moc ráda bych, abyste si na výhody Skype koučinku během hodiny zdarma přišli sami.
• Chtěla bych, abyste si už při hodině zdarma vyřešili váš stávající problém, který vás brzdí v úspěchu
• Můžeme společně začít řešit např. obavy z nástupu do nové práce, změna životního stylu, tréma při vystupování, posilování sebedůvěry, změna stravování, a podobně.

A nebo s lednovým Skype koučinkem otevřeli vrátka do budoucna – až nějaký problém v budoucnu nastane, budete vědět, kam jít pro pomoc. Tak pamatujte, že Skype koučink je tu pro vás.

A v lednu zcela zdarma na cca 40 minut! Upozorněte na to i své kamarády, nebo ho věnujte své přítelkyni či manželce. Využijte příležitost, jak začít rok tak trochu jinak!

Co potřebujete pro zahájení Skype koučinku?

1.) Mít nainstalovaný SKYPE a propojit se se mnou EDUXCZ.
2.) Napsat mi e-mail: tomaidesova@edux.cz a domluvit si termín a hodinu.
3.) Rozmyslet si, co chcete řešit nebo na co se chcete zeptat – třeba, jak to celé funguje.
4.) Připravit notes a propisku na poznámky.

Vyzkoušejte i naše SKYPE individuální kurzy:

Dotazy: Ing. Zdenka Tomaidesová, tel. č. 723 916 559.

 

.

Vizuální myšlení – nakresli svůj život

Share Button