was successfully added to your cart.

Víte, že konzervu úspěchu můžete otevřít pouhým poslechem?

  • 1
  • 15.8.2016

inkona knihaAKTUALITA

Víte, že konzervu úspěchu můžete otevřít pouhým poslechem?

Představte si, že by se v supermarketech prodávaly konzervy plné úspěchu. Zašli byste si pro jednu? A jak byste ji otevřeli? Úspěch – slovo o pár písmenkách, které se v záplavě dalších písmen, slabik, slov a souvětí rychle ztratí. Ale onen pocit z něj je natolik silný, že se za ním všichni ženou, manažer v obleku i rytíř na bílém koni svorně vedle sebe. Přidat se k nim můžete i vy a onu pomyslnou konzervu úspěchu otevřít ne otvírákem, ne hrubou silou, nýbrž poslechem podcastu z pohodlí domova!

zdencin_pokecŽe úspěch může za šťastný konec většiny pohádek?

Věděli jste, že úspěch a vůbec touha po něm je zabydlená nejen v dnešním světe, nýbrž má své kořeny i v pohádkové terminologii? Co vedlo prince naskočit na koně a hnát se s větrem o závod a nehledě na počasí přes sedmero hory a řeky? Úspěch v podobě vysvobození krásné princezny, kterou většinou držel v zajetí některý z pohádkových padouchů, ať už smradlavá sedmihlavá saň nebo zlý a vypočítavý černokněžník.

Co vedlo Popelku na bál, kde úspěšně okouzlila prince? Touha po změně, po vymanění se z macešiny nadvlády a osvobození se. A proč se zlá Sněhurčina macecha s úspěchem nesetkala? Nejspíš neměla srovnané osobní hodnoty. A tak dále a tak dále, o úspěších i prohrách pohádkových bytostí by se dalo vyprávět. A i přesto, že my se dnes kvůli úspěchu nemusíme drásat na bílého koně, někdy nám postavení se vlastnímu strachu připadá strašidelnější než ona sedmihlavá saň.

Zdenčiny techniky místo mečelogo-zdencinpokec

Bohužel dnešní svět není pohádkou, kde má většina našich rozhodnutí šťastný konec, a proto nám ani meč doplňující karnevalový kostým našeho dítka moc nepomůže. Jak se tedy postavit strachu z vlastního neúspěchu, jak rozhodnout nerozhodnutelné a jak být úspěšný na poli osobním a profesním?

Použijte Zdenčiny techniky z podcastu místo meče.

Zdenčiny podcasty tvořící součást projektu Zdenčinpokec.cz budou nyní vaší zbraní. V nich narazíte na techniky, které Zdenka používá v koučinku a trénincích pro firmy.  Například podcast Vymaluj si své životní hodnoty vás přiměje znovu se vrátit do dětských let a uchopit pastelky, přitom můžete přijít na to, co je pro vás opravdu důležité. Nebo spíše potřebujete vědět,  jak řešit konflikty doma, v práci nebo v rodině? Chcete znát 10 top ingrediencí k úspěchu? Nebo vás zajímá, jak moucha vyřešila konflikt?

To a mnohem víc najdete v podcastech, které budou otvírákem na vaši konzervu úspěchu. Podcasty si poslechněte a techniky v nich si vyzkoušejte hezky v klidu domova. A stejně jako hrdina tasí svůj meč ani vy se neostýchejte použít nacvičenou techniku v krizové situaci.

Máte dotaz k technikám? Zajímá Vás některá technika a chcete, abych o ní mluvila? ♣ Zavolejte mi na tel.č. +420 723 916 559 nebo napište e-mail:tomaidesova@edux.cz.

TIP č. 1: Jak podcasty odebírat? Návod. Stačí je jednou nainstalovat do tabletu či mobilu. Posloucháte, automaticky se stahují a vybíráte, co Vás zajímá.

TIP č. 2: Staňte se fanouškem FB – Zdenčin pokec.

Doporučujeme kurzy:

  • Sebepoznání pro ženy
  • Sebeprezentace aneb prodejte své schopnosti
  • Asertivní komunikace pro ženy
  • Prevence syndromu vyhoření
  • Obchodní koučování založené na principech  metody Kaizen

 

.

Share Button