was successfully added to your cart.

Uchopte své štěstí do hrsti a nepusťte!

  • 1
  • 17.6.2016

AKTUALITA

Uchopte své štěstí do hrsti a nepusťte!

Kdo by nechtěl být volný jako pták a přitom držet svůj život jasně pod kontrolou? Pokud tajně toužíte konečně realizovat své velké sny, inspirujte se e-bookem Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv! Působivá kniha vám krok po kroku poradí, jak nastartovat svou úspěšnou kariéru.

digitalni-nomad-ebook-2017 – kopieMéně práce, více svobody a minimalizmus

Lidé často po něčem touží, slibná kariéra, více cestování, úspěšné studium… a pořád přemýšlejí, proč se jim to ne a ne podařit. Svůj tajný sen může díky e-booku Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv uskutečnit prostě každý.

Pro koho je e-book určený?

Maminky na rodičovské dovolené, senioři, studenti, sekretářky, živnostníci anebo nezaměstnaní se mohou díky knize osamostatnit a úspěšně podnikat on-line. A to není vše! Stát se digitálním nomádem není snadné. Cesta vede mnoha úskalími. Moderní technologie jsou pro dnešní život nezbytné a naučit se s nimi pracovat znamená klíčový krok k otevření slibné kariéry. Reference na e-book.

E-book Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv je rozdělen do čtyř kapitol:

  • Kdo jste a kam kráčíteSketchnoting_deník_ZdenkaT
  • Stanovte si cíl
  • Postavte si základ
  • Vytrvejte jako ti nejlepší!

Uspějí jen ti, co opravdu chtějí!

Jestliže prahnete po tom být svobodní a podnikat odkudkoli se vám zamane a přitom víte, že děláte, co vás baví, cestujete a máte pravidelný příjem, e-booku neodoláte! Osvojíte si moc moderní technologie, začnete věnovat práci jen potřebný čas a zbudou vám volné chvíle pro vaše zájmy či rodinu. Přečtete si zkušenosti, úspěchy a citáty digitálních nomádů, kteří dosáhli svého cíle a uspěli.

♥ Mám zájem o e-book ♥:

250 Kč Objednat

49587749_308846726414304_4950206548900052992_nCo říkají na e-book čtenáři?

„Autorka popsala skvěle pro čtenáře, kteří se s tématem nomádství seznamují co to je a jaké jsou možnosti podnikání. Oceňuji i množství různých odkazů a praktických stránek a nástrojů pro práci. Teď je mi už jasné, kdo je nomád.“ Helena Hutárová

„Tento ebook se opravdu vyplatí číst a přemýšlíte o změně života směrem k větší volnosti a cestování. Podle mne velice dobrá a zajímavá knížka. Přináší nomádům -adeptům hodně praktické informace.“, Ludmila Vojáčková

E-book Jak žít naplno a cestovat odkudkoliv je velmi čtivý a inspirující. Najdete v něm praktické rady a tipy, které vás dovedou na správnou cestu. Kniha není určena pro určitou skupinu osob, ale pro všechny! Obsahuje cvičení a skutečné příběhy. Povzbuzuje a přitom vede k cestě za úspěchem nenuceně. V e-booku je zdůrazňována veličina času – vždyť ho mnozí z nás nevyužíváme podle svého! Na světě jsme jen chvíli, tak proč si to pořádně neužít?

Zeptejte se, co Vás zajímá: Vytočte číslo +420 723 916 559 nebo pošlete e-mail: tomaidesova@edux.cz.

 

.

Share Button