was successfully added to your cart.

Uchopte své štěstí do hrsti a nepusťte!

  • 0
  • 17.6.2016

inkona knihaAKTUALITA

Uchopte své štěstí do hrsti a nepusťte!

Kdo by nechtěl být volný jako pták a přitom držet svůj život jasně pod kontrolou? Pokud tajně toužíte konečně realizovat své velké sny, inspirujte se e-bookem Digitální, nezávislí a volní! Působivá kniha vám krok po kroku poradí, jak nastartovat svou úspěšnou kariéru.

Méně práce, více svobodyhp photosmart 720

Lidé často po něčem touží, slibná kariéra, více cestování, úspěšné studium… a pořád přemýšlejí, proč se jim to ne a ne podařit. Svůj tajný sen může díky e-booku Digitální, nezávislí a volní uskutečnit prostě každý.

Pro koho je e-book určený?

Maminky na rodičovské dovolené, senioři, studenti, sekretářky, živnostníci anebo nezaměstnaní se mohou díky knize osamostatnit a úspěšně podnikat on-line. A to není vše!

Stát se digitálním nomádem není snadné. Cesta vede mnoha úskalími. Moderní technologie jsou pro dnešní život nezbytné a naučit se s nimi pracovat znamená klíčový krok k otevření slibné kariéry. Reference na e-book.

E-book Digitální, nezávislí a volní je rozdělen do čtyř kapitol:

  • kdo jste a kam kráčíte
  • stanovte si cíl
  • postavte si základ
  • vytrvejte jako ti nejlepší!

Uspějí jen ti, co opravdu chtějí!

Jestliže prahnete po tom být svobodní a podnikat odkudkoli se vám zamane a přitom víte, že děláte, co vás baví, cestujete a máte pravidelný příjem, e-booku neodoláte! Osvojíte si moc moderní technologie, začnete věnovat práci jen potřebný čas a zbudou vám volné chvíle pro vaše zájmy či rodinu. Přečtete si zkušenosti, úspěchy a citáty digitálních nomádů, kteří dosáhli svého cíle a uspěli.

Digitalni-nezavisli-a-volni-ebookCo říkají na e-book čtenáři?

„Autorka popsala skvěle pro čtenáře, kteří se s tématem nomádství seznamují co to je a jaké jsou možnosti podnikání. Oceňuji i množství různých odkazů a praktických stránek a nástrojů pro práci. Teď je mi už jasné, kdo je nomád.“ Helena Hutárová

„Tento ebook se opravdu vyplatí číst a přemýšlíte o změně života směrem k větší volnosti a cestování. Podle mne velice dobrá a zajímavá knížka. Přináší nomádům -adeptům hodně praktické informace.“, Ludmila Vojáčková

E-book Digitální, nezávislí a volní je velmi čtivý a inspirující. Najdete v něm praktické rady a tipy, které vás dovedou na správnou cestu. Kniha není určena pro určitou skupinu osob, ale pro všechny! Obsahuje cvičení a skutečné příběhy. Povzbuzuje a přitom vede k cestě za úspěchem nenuceně.

V e-booku je zdůrazňována veličina času – vždyť ho mnozí z nás nevyužíváme podle svého! Na světě jsme jen chvíli, tak proč si to pořádně neužít?

Zeptejte se, co Vás zajímá:

Vytočte číslo +420 723 916 559 nebo pošlete e-mail: tomaidesova@edux.cz.

Inspirace v podobě rozhovoru: rozhovor se Ludmilou Vráželovou, která cestuje a pracuje v podcastu úspěšných www.zdencinpokec.cz. Máte rádi příběhy lidí? Zajímá Vás cestování? Staňte se odběratelem podcastu na Youtube.

Kurzy a workshopy:

 

.

Share Button