was successfully added to your cart.

Také si někdy připadáte, jakoby vám ukradli koloběžku?

  • 0
  • 17.1.2017

inkona knihaAKTUALITA

Také si někdy připadáte, jakoby vám ukradli koloběžku?

Také si někdy připadáte, jakoby vám ukradli koloběžku? V tom případě se pojďme na chvíli proměnit v legendárního Sherlocka Holmese, pro něhož žádný, ač sebezapeklitější případ, nebyl problém. Třeba naše stopy povedou až ke kreativitě.

Víte, že kreativita může být vaším hlavním pracovním nástrojem? ritualy_zena_fantazie

Stalo se to někdy v době, kdy skončilo vaše dětství a vy jste se přes dospívání pomaloučku přehoupli do dospělosti? Zatímco jste si dříve v poklidu jezdili na koloběžce, teď musíte chodit pěšky? Zatímco jste dříve řešili všechno hrou a vtipem, dnes vám nezbývá nic jiného,  než si suše odpracovat to své? Kam zmizely všechny ty barvičky? Kdy život přestal být hrou? Kam se poděla ona kreativita? Že zůstala jen vyvoleným a talentovaným a u těch ostatních se vypařila jako pára nad hrncem?

Dovolte, abych vás opravila! Kreativita není vrozený talent, nýbrž způsob myšlení.

Komu může být kreativita k prospěchu?

Využít ji může vedoucí pracovník, obchodník, trenér či operátor. Co z toho vyplývá? Potřebujete se odlišit? Třeba to, že není „pozdě bycha honiti“. Vždyť kreativita se i teď může stát vaším hlavním pracovním nástrojem či pomůckou pro podporu změn v osobním životě. Je vaší ztracenou koloběžkou, se kterou bude vaše cesta životem o něco snazší.  Stačí ji jen vytáhnout z půdy plné pavučin a prachu.

Chcete, aby byla vaše práce hrou?

IMG_1382Přijďte na setkání „Večer se Zdenkou“ dne 16.2.2017. Máte chuť přijít? Napište mi e-mail: tomaidesova@edux.cz. Jak z kreativity „vymačkat úspěch“? Stejně jako se Maková panenka v pohádce neobešla bez motýla Emanuela nebo jako Bob nedal bez Bobka ani ránu,  vy neuděláte krok bez kreativity, pokud se s ní naučíte zacházet. Přitom pro to, abyste se naučili myslet kreativně,  nepotřebujete sahat po příručce pro začátečníky.

Vždyť kreativita byla v každém z nás. Kam se vytratila? Nebo mi chcete tvrdit, že jste nikdy nemalovali zvířátka v jiných barvách, než doopravdy jsou? Nikdy se vaše postel neproměnila v potápějící se koráb? Nikdy jste se příběhem pohádek nenechali unést? Chcete vnést kreativitu i do vašeho podniku?

Oživte stereotypní pracovní postupy

Zorganizujte firemní trénink! Hráli jsme si předtím, hrajeme si i teď! Dobrou zprávou pro všechny dospělé je, že hrát si můžeme i teď. Třeba i na pracovišti, třeba i v padesáti! Přesto, že si budeme hrát, uděláme velký kus práce a podstoupíme změnu. A to všechno díky kreativitě.

Proto ať už preferujete jízdu na koloběžce nebo ne, zvu vás všechny na:

• Večer se Zdenkou 16.2.2017 od 18:30 hod.

Další setkání se mnou a s úžasnými hosty, tentokrát na téma KREATIVITA.
Kdy? 16.2.2017  v 18:30 hod.
Kde? Cafe Martin, Praha 8
Potvrzení účasti zde nebo zašlete e-mail: tomaidesova@edux.cz.

• Trénink Kreativity pro obchodníky, trenéry a vedoucí pracovníky
Možnost objednání kurzu – pro jedince i početnější skupiny lidí, vhodné pro firmy! Pravidelně sledujte naši nabídku kurzů a mějte úspěch pod kontrolou! Těším se na vás a do té doby se mějte jak jinak než kreativně,

Vaše Zdenka Tomaidesová – trenér, kouč NLP, moderátorka podcastu úspěšných

Doporučujeme kurzy:

3,500 Kč Objednat

 

.

Share Button