was successfully added to your cart.

Sledujte Zdenku na YouTube!

  • 1
  • 3.1.2017

inkona knihaAKTUALITA

Sledujte Zdenku na YouTube!

Chcete slyšet nejnovější drb? Zdenka ze Zdenčina pokecu je nově k zastižení i na YouTube! Zároveň můžeme všechny věrné fanoušky uklidnit, že se web Zdenčin pokec nikam nestěhuje a už vůbec nezaniká. Na YouTube je svým fanouškům opět o kousek blíž.

Nově inspiraci seženete i na Youtubezdencin_pokec

Pro inspiraci, nápady a návody na změnu a úspěch si nově můžete zaskočit i na Zdenčin Youtube kanál, kde vám Zdenka z podcastů úspěšných bude zase o něco blíže. Psst! Pro ty, kteří nevědí, kde sehnat úspěch a inspiraci ( ne všude ji totiž mají). Úspěch skladem najdete na webu Zdenčin pokec, který je plný inspirativních podcastů s úspěšnými lidmi. Funguje už nějaký ten pátek, a proto nabízí už celkem přes 59 zajímavých rozhovorů a povídání. Úspěch tam můžete nově zakoupit i ve Zdenčině obchodu, kde jej nejčastěji najdete ve formě inspirativních e-booků a kurzů.

Ale zpátky na kanál Youtube!

Teď si do svých oblíbených záložek můžete přidat i Zdenčin kanál na Youtube, kde vám Zdenka přinese nejen rozhovory s hosty, ale také zajímavé povídání, videa i tipy na inspirativní literaturu. Nechte se nalákat k přečtení knihy „Kam se poděl můj sýr? “, inspirujte se knihou s názvem „Asertivita stále živá“, ponořte se do titulu „Sebekoučink pro ženy“. Pokud se vám nechce číst, rozhodně nemusíte.

Třeba v krátkých Zdenčiných podcastech, kde se dozvíte například to, co potřebujete k vytvoření podcastu. Třeba v nich přijdete na kloub technice, kterou posílíte motivaci a vlastní úspěch a nebo se dozvíte, že kreativita je v mnohých případech efektivním nástrojem k úspěchu. Na Zdenčině kanálu Youtube zjistíte, že cesta k úspěchu vede skrz veganství, skrz pouť dlouhou 16 000 kilometrů nebo že je přímo spjatá s vydáním knihy. Zároveň si však budete vědomi toho, že k vašemu úspěchu můžete vykročit vlastnímJak nastartovat změnu? Youtube směrem.

Jak nastartovat svoji změnu samostatně?

Další možnost je sledovat tipy pro seberozvoj na Youtube kanálu – Jak nastartovat změnu. Hledáte tip pro svůj restart či nový start, tak se podívejte na tipy z oblastí sebedůvěry, jak se zklidnit, tipy na motivační filmy, jak pracovat se svoji osobností atd. – Jak nastartovat změnu? Inspirace se nabízí i v jiných formách.

Podnětů ke změně či úspěchu není nikdy dost, a proto se rozhodně změně poddejte, vykročte k úspěchu, poslouchejte, bavte se, inspirujte se a sdílejte. Zároveň sledujte, jak je vám úspěch stále blíž a blíž.

Doporučuji workshopy:

3,500 Kč Objednat

 

.

Share Button