was successfully added to your cart.

Skype koučink či výuka – pohodlný krok ke změně

  • 0
  • 11.1.2016

inkona knihaAKTUALITA

Skype koučink či výuka – pohodlný krok ke změně

Lidé prahnou po velkolepé změně svého života. Neustále mluví jen o tom, jak touží zhubnout a být úspěšnější v práci či ve vztazích. Pokud si z celého srdce přejete učinit zásadní změnu svého života, je nový rok 2016, ideálním začátkem.

Kdy jindy se odhodlat ke změnám a uskutečnit je?

Začněte hned!

Motivace, která nastartuje změnu.

Nespoléhejte pouze na své vlastní síly a motivujte se pomocí coachingu. Koučování/koučink představuje cestu vývoje člověka, který chce opustit dosavadní zvyky života a směřovat k vysněným cílům. Takovýto přelom si žádá dostatek sebedůvěry.

Najít v sobě vnitřní sílu není snadné. Pokud nevíte, jak začít a marně hledáte skutečnou oporu, obraťte se na mě. Inspirujte se japonskou metodou Kaizen a mým blogem Chci změnu.

Proč Skype?

A proč ne? V době internetu, která nám mnohé věci usnadňuje, je možnost využít Skype koučink dokonalým prostředníkem. Ušetříme si čas ztracený cestováním. Pokud váháte je možné domluvit si první schůzku osobně. Tímto způsobem se poznáme nejlépe a začnete mi věřit.

Chcete vidět svého kouče? Odebírejte video tipy z Youtube kanálu – Jak nastartovat změnu.

NOVINKA!!! Skype individuální trénink:

Druhou variantou, která je časově dostupnější je Skype výuka na téma Sebepoznání a Cesta k úspěchu. Oba motivační workshopy jsme přetvořili na Skype individuální výuky s rozsahem: 4 skype setkání po 2 hodinách. Termíny je nutné si předem domluvit a proces výuky probíhá cca 1,5 měsíce podle vzájemné domluvy lektora a zájemce.

Není třeba zdůrazňovat, že úspěšná změna proběhne jen v případě, že mezi námi vznikne skutečná důvěra. Pokud na sobě chcete pracovat a využít své vnitřní zdroje, ale sami to nedokážete, oslovte mě na e-mail:tomaidesova@edux.cz. Společně potlačíme nechtěné a objevíme nové a lepší já.

Citát na závěr:

Charles Darwin:  „Není to ten nejsilnější, kdo přežije, ani ten nejinteligentnější, ale ten, kdo se dokáže nejlépe přizpůsobit.“

Jak probíhají Skype rozhovory?

V rozhovorech Vám budu pokládat různé otázky a očekávat Vaši odpověď. Klíčovým cílem je rozhýbání Vašich myšlenek a najít způsob Vašeho myšlení.

Kaizen - chci změnu. E-book.

Naučíte se vnímat svou situaci z jiného úhlu pohledu. Společnými silami najdeme nejlepší cestu k úspěšné pozitivní změně. Skype je zdarma a platí se pouze hodinová sazba. Skype koučink je možno kombinovat s osobním setkáním a změnu ještě více podpořit.

Zavolejte, ráda Vám vše vysvětlím a domluvíme si společně postup. Dobrým pomocníkem na cestě změn Vám poskytne e-book „Kaizen – chci změnu“ v ceně 242,- Kč.

Informace ohledně koučování a Skype výuky na tel.č. +420 723 916 559.

 

.

Share Button