was successfully added to your cart.

Sketchnoting vám otevře vrata nových možností

  • 1
  • 10.10.2019

AKTUALITA

Jak si získat pozornost? Zkuste sketchnoting aneb vizuální poznámky

Videokurz vizuálních poznámek vám otevře vrata nových možností!

Vím, jak málo stačí k tomu, abyste něco změnili k lepšímu. Sama jsem to zkusila. Neuměla jsem kreslit. Přesto jsem do ruky vzala blok a pastelky a začala jsem. Co všechno se změnilo a co můžete změnit u sebe vy? Preferujete raději osobní setkání? Zkuste večerní workshop – Ovládněte sketchnoting  3.12.19 v 17:30 hod. v Praze.

Vizualni_mysleni_ZdenkaVykreslete si vaši budoucnost

Nejste tam, kde byste právě chtěli být? Vašemu životu/podnikání něco chybí? Potřebujete nějak nápaditě prezentovat vaše návrhy? Hledáte něco, čím byste se zabavili, uklidnili? Začněte kreslit a uvidíte, že dosáhnete toho, čeho chcete. Ano i tak jednoduché to může být. Nehledejte za věcmi složitosti.

Zkuste se odvázat a odlišit. Zkuste pustit do svého života Sketchnouting (vizuální poznámky) a nechte jej provést kýžené změny! Stejně, jako se to stalo u mě.

 Přihlaste se do videokurzu sketchnotingu.

Co vám videokurz přinese?

Chci, abyste se v mém videokurzu – Ovládněte sketchnoting cítili nanejvýš dobře. Tréma a myšlenky typu NEUMÍM KRESLIT jsou naprosto zbytTvoreni_cesta_2019ečné. Žádný um totiž nepotřebujete. A pokud si myslíte, že kreslíte jako pětiletí… tak vám na to odpovím, že kurz je určen právě pro vás.

Nejde jen o to ukázat si, jak se kreslí postavičky či textová pole. Chci, aby vám videokurz otevřel dveře k novým možnostem. Chci, aby vám to k něčemu bylo. Abyste objevili svůj potenciál a účast v kurzu prakticky využili ve vašem životě. Stejně, jako jsem Sketchnoting využila já. Hlavně v koučování při tvorbě vizí a při cestování – záznam zážitků, nových poznatků i co se mi líbilo v dané zemi.

Doporučujeme kurzy:

500 Kč Objednat

Motivace, která přináší změnu

Dárková poukázka

Sketchnoting – ukázka videokurz

Share Button