was successfully added to your cart.

Sketchnoting aneb vizuální poznámky

  • 5
  • 9.11.2017

inkona knihaAKTUALITA

Sketchnoting aneb vizuální poznámky

Sketchnoting aneb vizuální poznámky může tvořit úplně každý! Víte, jak se svým psacím stylem odlišit od ostatních?  Jak zaujmout svou prezentací?  Jak oživit váš diář? Čím ozvláštnit váš web?  Jak se zabavit? Víte, jak relaxovat?  Jak rozvíjet svou kreativitu?

Na všechny otázky výše vám dokážu odpovědět jediným slovem – SKETCHNOTING! Sketchnoting je název aktuálního trendu a zábavného způsobu tvoření poznámek. Zkrátka a dobře některá slova, věty a souvětí snadno nahradíte obrázkem. Tak jednoduché to je.

edux_sketchnotingVtip je v tom, že nemusíte umět kreslit, ani nepotřebujete žádné nadání. Postačí vám tužka, papír a třeba i účast na mém celodenním kurzu – „Sketchnoting aneb vizuální poznámky může tvořit úplně každý!”. Realizujeme i jako firemní trénink i ve formě ochutnávek o rozsahu 1,5 hod. Stačí se domluvit.

Dotazy: Ing. Zdenka Tomaidesová, e-mail: tomaidesova@edux.cz, tel. č. 723 916 559.

Když na kurz přijdete, mimo jiné:
• odhalíte, co si to váš kolega během porady pořád čmárá,
• konečně odhodíte zábrany vaší kreativity,
• zjistíte, že je sketchnoting pro všechny, kteří se nebojí tasit svou tužku,
• přijdete na kloub aktuálnímu trendu,
• naučíte se kreslit nejrůznější obrazce, jednoduché obrázky a postavičky, dokonce i obličeje,
• přijdete na to, že poznámky vůbec nemusí být nuda,
• zjistíte, že svou prezentací můžete i pobavit.

Pro koho je kurz „Sketchnoting aneb vizuální poznámky může tvořit úplně každý!” určený?

Kurz využijí všichni ti, ve kterých kreativita dosud jen dřímala. Také ale nejrůznější lidé, kteří ve svém pracovním životě hodně prezentují sebe i svou práci. Právě nakreslenými obrázky mohou oživit svou prezentaci. Dále sketchnoting využijí všichni, kteří u sebe denně nosí svůj diář a neustále si do něj něco zapisují. Paní účetní, marketingoví pracovníci, copywriteři, spisovatelé, sekretářky, ředitelé. Lze krásně vyzdobit web či pozadí svého textu. Není to nuda!

Je kurz sketchnotingu přínosný?
Samozřejmě. Díky vizuálním poznámkám si budete více věcí pamatovat, protože si na ně vytvoříte jinou než písmenkovou vazbu. Zjistíte, že se od doby, co jste v mateřské školce drželi svou tužku naposledy, nic nezměnilo, protože kreslíte rádi. Krásně si u kreslení odpočinete a možná i zjistíte, že si poznámky už ani jinak dělat nebudete.

Doporučujeme kurzy:

Prevence syndromu vyhoření – 23.11.2017

3,500 Kč Objednat

 

.

Připojte se ke kreslení!

IMG_1703

Share Button