was successfully added to your cart.

Projekt WomenUP! Spuštěn na Apríla

  • 1
  • 22.4.2015

Projekt  WomenUP! Již spuštěn

V České republice existuje řada známějších i méně známých organizací, které nabízí networking – tedy propojování lidí, stejně tak existuje i řada portálů, kde můžete nabízet své služby nebo vzdělávacích agentur, kde se můžete zdokonalovat v oblastech potřebných pro podnikání. Do této rodiny přibyl v dubnu nový portál WomenUP!

21. března na první jarní den se uskutečnilo setkání žen, které zajímal, v té době neveřejný, projekt WomenUP!, který vznikl z podnětů Konference o podnikání a mikrofinancování EOED Prague. Nový portál WomenUP! byl spuštěn 1. dubna 2015 a vytvořily jej dvě organizace a to cats2cats, neziskovka propojující ženy, a společnost Vašefirma.com nabízející služby spojené s realizací webu od designu k programování. Finančním partnerem projektu je společnost C2C Solutions Group.

WOMANUP_EduxPodle jedné ze zakladatelek Petry Kubálkové v sobě portál nese nástroje, které začínající podnikatelky potřebují „Dlouhodobě se věnujeme mapování potřeb žen, které začínají podnikat a na základě těchto informací jsme se rozhodly přijít s WomenUP!, chtěly jsme dát dohromady ověřené nástroje podporující budování značky, ale také prostor pro inzerci nebo prodej. Inspirovaly jsme se v zahraničí, ale také v Čechách.

Naším cílem je vybudovat komunitu, která mezi sebou bude obchodovat, ale bude se  také potkávat a to v rámci jedné platformy. A navíc bychom chtěly, aby portál využívali obecně lidé, kteří chtějí podpořit podnikatelky např. nákupem služeb nebo zboží.“

Portál WomenUP! nabízí možnost založení osobního profilu a propojení se s ostatními registrovanými členkami, zveřejnění akcí, inzerci typu nabídek práce, spolupráce nebo výměnného obchodu, ale také e-shop nebo reklamní prostor a speciální službu GEO.WomenUP!. „Unikum na našem portálu, je aplikace GEO. WomenUP!, která vznikla vlastně díky mé roli lektorky, často cestuji a mnohokrát mě napadlo, že je škoda, že nevím o nějaké ženě, která v tom či onom městě působí a že si s ní nemohu dát kávu a popovídat o životě a podnikání, díky Janě Hamplové a jejímu týmu tuto možnost brzy budu mít.“

Portál WomenUP! nevzniká sám, ale je propojen se sesterskými stránkami financeapodnikání.cz, jejich cílem je nabídnout kurzy a vzdělávání pro začínající podnikatelky a shromažďovat informace o možnostech získání finanční podporu pro rozjezd podnikání. „Tato služba je zatím v plenkách, ale věříme, že se nám podaří vytvořit portál plný relevantních informací, nyní pro stránky nyní hledáme partnery.“ doplňuje Petra Kubálková.

V měsíci dubnu WomenUP! nabízí vyzkoušení všech částí portálu zcela zdarma.Kaizen - chci změnu. E-book.

  • Portál WomenUP! http://womenup.cz/
  • Portál financea podnikání.cz http://financeapodnikani.cz/DOPORUČUJEME:
  • E-book pro začínající podnikatelky, maminky na mateřské dovolené či pro ženy, které chtějí udělat změnu v životě „Kaizen – chci změnu„, blog autorky „Chci změnu – osobní rozvoj„. Objednávka: tomaidesova@edux.cz. Cena: 242 Kč.
Share Button