was successfully added to your cart.

Přivítejte jaro změnou a vyššími zisky!

  • 1
  • 2.3.2017

inkona knihaAKTUALITA

Přivítejte jaro změnou a vyššími zisky!

Jaro klepe na dveře…co klepe, přímo buší! Stejně tak jako zákazníci, kteří zahradnictví a květinářství na jaře vezmou útokem. Majitelé, máte zahradnictví? Také už se těšíte na to, až váš v zimě „zapomenutý krámek“ ožije vůní květin, bzukotem včel a halasem nakupujících zákazníků? Přijdou si pro substrát, semínka a hnojiva a vy jim k tomu můžete na jaře nabídnout nejen nový sortiment, nýbrž i vaše nové obchodní dovednosti.

zahradictvi-edux Změna může vykvést všude

Jaro může být příležitostí pro změnu nejen v zahradnictví, nýbrž i v optice, v obchodě s obuví, v e-shopu se zdravou výživou…zkrátka všude tam, kde se o zákazníky chtějí postarat jako o vzácné květy. Dobrou zprávou je, že změna k lepšímu vykvete všude tam, kde si ji zasadíte. Nově naučené a osvojené prodejní dovednosti přilákají zákazníky stejně jako omamná vůně narcisů, tulipánů a krokusů v zahradnictví.

Kurz Prodejní dovednosti v maloobchodě nebo trénink Psychologie prodeje a prodejní komunikace je určen pro prodejní personál i jejich vedoucí pracovníky, kteří si uvědomují, že starost o zákazníka je jako starost o náročnou květinu – musíte mu věnovat neustálou péči a pozornost.

Starost o zákazníka je stejná jako starost o náročnou květinu – proč absolvovat kurz?

Stejně jako každá rostlinka potřebuje jinou péči a má jiné nároky, tak i zákazníci se hodně odlišují. Proto pro vaše podnikání využijete kurz prodejních dovedností, který vás mimo jiné naučí používat typologii lidí.

Dále vám kurz přinese:
• lepší komunikaci se zákazníkem,
• schopnost na něj zapůsobit,Cile_prodejni_dovednosti_maloobchod
• lepší řešení problémů (reklamace),
• umění zvládat obtížné situace,
• umění nabídnout i doplňkový sortiment…
…zkrátka změnu, kterou váš obchůdek přivítá zejména, ale nejen na jaře.

Tak obchodníci, také už vítáte jaro? Přivítejte ho lepšími prodejními dovednostmi, které na váš obchod (ať už zahradnictví, prodej látek, domácích potřeb, optiky nebo zdravé výživy) zapůsobí stejně jako nový interiér prodejny či nový sortiment. Změnu zasejte hned teď – objednejte si kurz a těšte se na úrodu!

Kontaktní osoba:
Ing. Zdenka Tomaidesová tel. č. 723 916 559 nebo e-mail: tomaidesova@edux.cz.

Doporučujeme kurzy:

3,000 Kč Objednat

 

.

Share Button