was successfully added to your cart.

Přítel na cestě vaším životem

  • 0
  • 6.1.2016

inkona knihaAKTUALITA

Přítel na cestě vaším životem – SKYPE koučink

Přítel na cestě vaším životem

Dostat pomocnou ruku pomocí moderních technologií - skype koučování …jak ještě lépe využít možnosti doby a její příležitosti, které stačí chytit za přívětivou ruku signálu…Nechcete, aby vám někdo radil. Přejete si ke svému cíli dojít sami, jen by se vám hodila pomocná ruka?

Podpořit vaše silné stránky a neznepokojovat se slabšími, které vám ubírají energii. Energii, kterou můžete využít pro vaše seberealizování a šťastnější život.

skype-koucink Přesně co potřebujete, je mít někoho, kdo si s vámi popovídá a bude vás podporovat na vaší cestě za sny. Tak přesně pro vás je Skype koučování. Nikdo vám nebude říkat, co máte dělat a jak se chovat. Jde tu o vás, vaše myšlenky, pocity a podle toho vypadají i vaše rozhodnutí.

Kouč nic nepřikazuje, ani neradí. Moc dobře ví, že je to váš život. Snaží se pouze ukázat, jaké jsou vaše možnosti, prohloubit jejich uvědomění a cestu musíte zvládat díky vašim rozhodnutím.

Uvědomte si, jak obrovské možnosti máte a co všechno můžete dokázat, a také dokážete.

Při prvním nadšení vás ale může napadnout, a to především v této uspěchané době, že nebudete mít dostatek času. A co když není potřeba za koučem pravidelně docházet? Představte si svůj počítač, tablet, nebo smartphone, který navíc nyní skrývá přítele na každém kroku a kdykoliv budete potřebovat.

Co takhle vyzkoušet Skype koučování? Jaké výhody přináší?

Nemusíte za koučováním dojíždět dlouhou cestu, která vás stojí peníze navíc. Nemusíte být svázáni časem, naplánujte si Skype koučink u vás doma. Je to velmi snadné. Stačí vám správný kouč a skype účet a můžete vesele začít.  Platíte pouze koučink. Může být ještě něco snadnějšího? Otázky i odpovědi jsou ve vás…

Co nejčastěji klienti řeší prostřednictvím Skype koučinku?notes_doma

  • rozhodování o budoucí změně
  • vytváření strategických a podnikatelských projektů
  • znovu získání energie do pracovních činností i osobního života
  • vyjasňování priorit a cílů
  • hledání rovnováhy mezi profesním a osobním životem
  • řešení konfliktů v komunikaci (na pracovišti, doma)
  • plánování kariérní změny

Doporučujeme pro nastartování změn:

4,000 Kč Objednat

Přihláška na workshop „Cesta k úspěchu“ dne 27.1.2016.

Chcete si vyzkoušet Skype koučink?

Pro objednání koučinku nebo ohledně dotazů k němu použijte můj e-mail:tomaidesova@edux.cz nebo mě přímo kontaktujte telefonicky tel. č. +420 723 916 559. Platba je pouze za koučování -SKYPE stačí stáhnout.

 

.

Share Button