was successfully added to your cart.

Přijďte a ukažte, co děláte!

  • 1
  • 5.4.2017

inkona knihaAKTUALITA

Přijďte a ukažte, co děláte! Večery se Zdenkou 26.4.2017

Přijďte a ukažte, co děláte!

Co děláte? Ne, nemyslím zrovna teď, když čtete tyto řádky. Myslím co vás naplňuje. Jaký je váš koníček, jaká vaše práce? V případě že si myslíte, že to co děláte může zajímat i ostatní, v případě, že se chcete podělit o zkušenostkniha_kleoni z vaší práce, přijďte a ukažte, co děláte! Zvu vás na další Večery se Zdenkou a zároveň v ruce svírám perfektní knížku, jejíž název vás zve také. Kniha Ukaž, co děláš aneb 10 způsobů, jak sdílet svou kreativitu a nechat se objevit a kterou napsal Austin Kleon je tak trochu jinou knihou o marketingu. Pobavila mě a inspirovala k tématu pro další setkání s Vámi!

Nechte se pozvat knihou a přineste vzorek vaší činnosti :)

Možná jste knihu četli, možná ne! V každém případě se v knize objevuje nespočet důvodů k tomu, abyste se před světem ukázali! Máte-li obavy se o svůj nápad podělit před celým světem, podělte se o něj zatím před skupinkou lidí se stejným zájmem.

Přijďte na Večery se Zdenkou –  26.4.2017 a ukažte, co děláte! Přineste i vzorek vaší činnosti. Děláte marmelády? Pečete sušenky? Případné ochutnávce se rozhodně nebráníme! Tak nechte se pozvat knihou a společně s ostatními hosty si přijďte rozšířit obzory.

IMG_0396Pár organizačních informací:
Kde? Cukrárna a kavárna Alenka v říši divů, Korunní 49, Praha 2
Kdy? 26.4.2017 v 18 hod.

Přihlášky:   zde
Dotazy:  Ing. Zdenka Tomaidesová, trenér, kouč a moderátorka podcastů – Zdenčin pokec.  Tel. č. 723 916 559, e-mail: tomaidesova@edux.cz

Kapacita rodinné kavárny je omezená. Je nutné se přihlásit:)

Pokud se Vám termín nehodí, tak přijďte na některý z našich kurzů pro veřejnost či možnost uspořádat firemní trénink. Napište mi a dám Vám vědět, kdy budu pořádat další setkání:).

Doporučujeme kurzy:

 

.

Share Button