was successfully added to your cart.

Přeji Vám úspěšné Vánoce a ještě úspěšnější Nový rok!

  • 5
  • 20.12.2017

AKTUALITA

Přeji Vám úspěšné Vánoce a ještě úspěšnější Nový rok!

Milí přátelé!

Za adventní čas jste již určitě nasbírali řadu vánočních přání, dovolte k nim připojit i jedno mé. Ať už jsme se potkali v některém mém kurzu. Ať už jsme spolu mluvili přes Skype. Ať už jsme se setkali na některém večeru se Zdenkou. Ať už čtete můj blog Chci změnu. Ať už mě poznáváte z Youtube kanálu nebo jste součástí facebookové skupiny Kaizen – chci změnu všem vám přeji úspěšné Vánoce a ještě úspěšnější Nový rok!

Na začátku minulého roku jsme rozjeli pravidelné setkávání, tak zvané Večery se Zdenkou, kde jsme se společně věnovali nějakému tématu. Neustále jsme se hnali za změnou a učili jsme se jí nebát. Z důvody úspory času mého i vašeho jsem se s vámi začala více setkávat přes Skype.

Hledáte ještě nějaký dárek na poslední chvíli?

Využijte dárkový poukaz jako dárek. Od iDarkova_poukazka_zelena_EDUXndividuálního sketchnotingu, koučinku po workshop. Kontakt: Ing. Z. Tomaidesová, e-mail: info@edux.cz nebo tel.č. 723 916 559.

Novinky z roku 2017

Spustila jsem můj Youtube kanál Startujeme změnu, skrz něj jsem vám chtěla být blíže a přinášet vám užitečné tipy.

A v druhé půlce roku 2017 jsme sáhli po pastelkách, začali jsme si čmárat. Přišli jsme na to, co je to Sketchnoting a jak různě a užitečně se dá využít. Zkrátka a dobře jsme se nenudili.

25624636_10208498729464964_1869422878_oDoufám, že příští rok na tom budeme minimálně stejně. Už teď vám ale mohu slíbit, že pro vás chystám novou nabídku kurzů

Tak rozbalte dárky, užijte si sváteční pohodu a
do Nového roku vykročte pozitivně naladění do roku 2018

za EDUX, s.r.o.
Ing. Zdenka Tomaidesová

 

.

Jak nastartovat změnu – Youtube

Jak dosáhnout svého cíle – Youtube

Share Button