was successfully added to your cart.

Předsevzetí do nového roku

  • 2
  • 9.12.2014

inkona knihaAKTUALITA

Předsevzetí do nového roku

Jak už tomu tak bývá při zrodu něčeho nového, dávají si lidé předsevzetí a slibují. A nemusí to být jen u počátku Nového roku. Myslí si, že tím něco změní, ale většinou to bývá neúspěšná cesta a končí krachem. Když se dva lidé vezmou, myslí si, hlavně ženy, je muže manželství změní… chyba!

Když se narodí dítě…dávají se také plané sliby! Když má člověk na kahánku se životem, říká si, že přestane kouřit, pít a jíst nezdravě… také omyl! Špatné známky a hrozba propadnutí, nebývá také dostatečnou motivací k lepším výsledkům. To platí i pro pozdní příchody do práce, ani vidina vyhazovu nepomůže!

Počátek Nového roku je zrodem velkých nadějí a představ

U každého člověka je to jinak. Lidé si hlavně s počátkem Nového roku dávají předsevzetí, která ve valné většině nedodrží. Většinou se nechají zlákat svými zlozvyky. Proč tomu tak je? Lidé na sebe neradi uvalují náročné úkoly. Přitom je to právě ta pravá síla novoročního předsevzetí. Dostát svému cíli v plné parádě. Je to tak nejlepší příležitost k tomu, změnit se!blank-2503129_1920

Myslete na své cíle!

Nejčastější druhy Novoročních předsevzetí jsou, zhubnu, naučím se vařit, přestanu kouřit, začnu cvičit, naučím se říkat NE, zlepším se v komunikaci s druhými, začnu šetřit, budu tolerantnější, budu více s rodinou a partnerkou a méně pracovat, přestanu si vymýšlet a pomlouvat anebo omezím pití alkoholu.

Uvalte na sebe nároky, které jsou pro vás zdánlivě nedosažitelné, a uvidíte výsledek. Důležitá je nejen pevná vůle, ale i podpora a dohled. To platí zejména pro předsevzetí typu, přestanu kouřit, zhubnu pár kilo a začnu sportovat. Jen tak vás budou vaše předsevzetí více bavit, když budete motivování a podporováni svými nejbližšími. Člověk je prostě týmovým hráčem.

Bojujte za své představy

Mnoho lidí, kteří se zklamali ve svých předsevzetích, už si žádné nedávají, protože jsou pak smutní z toho, že je porušili a ukázali svou slabou vůli a neschopnost. To zase slyšíte ze všech stran, zase si to porušil, tak proč si ho každý rok dáváš? Myslí snad lidé na zázrak, který přichází s opojením Nového roku?

Slušnost, úsměv, pochopení, respekt a ochota by měly patřit k Novoročnímu předsevzetí každého z nás. Ať je člověk tlustý nebo tenký, kuřák anebo abstinent, všichni by sek sobě měli chovat slušně! Začít zdravě žít, hýbat se a nepředstírat něco, co jsme nedokázali, to je také slovem do pranice.

Kaizen - chci změnu. E-book.

Začít se změnou je možné kdykoli během roku, ale počátek Nového roku je zrodem velkých očekávání, nadějí a představ. Vyzkoušejte tentokrát metodu Kaizen a jděte malými kroky a postupně, tím budete ve změnách úspěšnějšími. EbookKaizen-chci změnu“ Vám přináší 10 tajemství, jak dosáhnout vlastní proměny za pomocí úspěšné japonské filozofie. Naučíte se pokládat si opomíjené a přesto velmi důležité otázky pro nastartování změn v životě. Příběhy jiných, který už vykročili za svým snem Vám budou silnou inspirací.

Změny se udrží a vytvoří se nový návyk. Jděte tak pomalu, že se ve Vás nevytvoří vnitřní strach či obava z nových věcí. Využívejte k tomu nápady, kreativitu i netradiční řešení v tom, jak vyzrát sami na sebe.

Dotazy ke kurzům, objednávky ebooku a doporučení či individuální konzultace na tel.č. +420 723 916 559 nebo e-mail:tomaidesova@edux.cz.

Být opravdu velkým v malých věcech, být opravdu vznešeným a hrdinským v nudných detailech každodenního života, to je cnost tak zřídkavá, že by byla hodna kanonizace„, Harriet Beecher Stowe

Doporučujeme kurzy:

Objednávka na kurz „Asertivní komunikace pro ženy
Termín: 24.1.2018 viz. níže.

3,500 Kč Objednat

 

.

Jak nastartovat změnu – YOUTUBE

Jak překonat strach ze změn?

Share Button