Podcasty k Vašemu úspěchu

Připravujete jako firma školení, workshop, koučování pro zaměstnance či trénink a chcete vědět, do čeho a s kým jděte? S jakým lektorem se setkáte a jaké výukové techniky používá? Poslechněte si podcasty zaměřené na osobní růst a techniky používané v rámci koučování a v kurzech jako např. Asertivní komunikace pro ženy, Cesta k úspěchu nebo v kurzu Psychologie prodeje.

zdencin_pokecPodcasty – jak začít měnit sám sebe?

Podcasty patří mezi moderní způsob, jak si poslechnout různé informace včetně vzdělávání.  Jde o audio nahrávky. Jejich výhodou je, že jsou zdarma a na základě toho se dostanete k zajímavým technikám i v rámci osobního rozvoje.

Jak podcasty poslouchat?

Hlavní výhodou je, že si je můžete stáhnout do svého mobilu či tabletu a posloucháte je venku na zahradě, v parku na lavičce, v autě, při běhání a dalších aktivitách. Přihlaste se a pravidelně odebírejte z Youtube.

Všechny podcasty  – rozhovory s úspěšnými lidmi včetně výukových podcastů  jsou součásti projektu Zdenčin pokec.cz. Rozhovory jsou pravidelné a každý pátý podcast je vzdělávací – povídání o vybrané technice ať už z oblasti Neurolingvistického programování (NLP), osobnostní typologii či technik pomáhajících se uklidnit, načerpat energii či začít pracovat na zvyšování sebevědomí. Každý pátý podcast s technikami z oblasti koučování či tréninků. mezi tím motivační rozhovory s mými hosty.

Techniky, které mohou měnit i Váš život – k poslechu..a přibývají další:)

Proč jsem se pustila do podcastu?
Je mnoho způsobů, jak podat informaci, inspiraci a sdílet nápad. Já jsem se rozhodla pro podcast, který se mi jevil jako zajímavá možnost.

Jak moucha vyřešila konflikt
Vybraná technika pro zlepšení komunikace s partnerem, kolegou či při vyjednávání s obchodním partnerem. Lze prostřednictvím ní řešit i konflikty na pracovišti. Pochází z Neurolingvistického programování a vychází z vlastního učení a práce s emoční inteligencí.

Kotva jako most mezi štěstím a strachem
Je mnoho cest k navození vnitřní harmonie či sebevědomí, jednou z nich je i technika, u které používám pojem kotva. Ona pomyslná kotva slouží k navození příjemné chvilky v momentu, kdy se necítíme úplně dobře. Zajímavé je, že tento pocit lze natrénovat a pak jej použít kdykoliv a kdekoliv nejčastěji při prezentacích či na velkých setkáních, kde se cítíte nesví.

Je čas na vnitřní inventuru
Víte, jaké jsou vaše přednosti, dovednosti, v čem tkví váš přirozený talent? Že ne? Zjistěte to pomocí vnitřní inventury! Tak nazývám techniku, která pomáhá odkrývat vlastní silné stránky v průběhu kurzu nebo i doma. Budete se divit,  kolik jich u sebe najdete!

Malý krok k velké změněkaizen_ebook
Dělám malé kroky, ale za chvíli se dopracuji k velkému skoku v životě. Tak přesně funguje metoda Kaizen, o které jsem napsala ve svém e-booku: Kaizen – chci změnu. Metoda pochází z Japonska, kdy po válce docházelo k různým obnovám a rekonstrukcím ve výrobě, v hospodářství a podobně. Je rozhodně lepší udělat tři malé kroky, než jeden velký skok a zlomit si nohu.

10 ingrediencí k úspěchu
Každý z hostů zažívá svůj úspěch a lze se z něj poučit. Některé myšlenky lze implementovat i do svého života nebo si připomenout, na co v každodenních povinnostech zapomínáme.

Máte chuť s námi začít měnit stereotypy ve Vaší firmě a navázat spolupráci?

Jsme Vám k dipozici: Ing. Zdenka Tomaidesová, tel. č. 723 916 559 nebo e-mail: tomaidesova@edux.cz, Podcasty Zdenčin pokec – podcast úspěšných.

Share Button