was successfully added to your cart.

Odložte sluchátka, chci Vás poznat osobně!

  • 1
  • 11.10.2016

inkona knihaAKTUALITA

Odložte sluchátka, chci Vás poznat osobně! Pro fanoušky podcastových audio – rozhovorů

Zdravím všechny posluchače Zdenčina pokecu – audio rozhovory s úspěšnými lidmi i ty, kteří se k poslechu ještě nedostali. Setkáváte se se mnou pravidelně formou podcastů/audio rozhovorů? Posloucháte Zdenčin pokec a pak jste  více-méně k zastižení jen se logo-zdencinpokecsluchátky v uších?

V tu chvíli se mnou a mými hosty usedáte ke kávě, kterou však připravíte jen pro sebe, zvete mě na oběd zrovna v době, když pláčete nad cibulí a nebo si se mnou domlouváte schůzku tehdy, když sekáte trávník, je to tak?

S Karolinou Tomascovou pak vybíráte správnou podprsenku o přestávce v práci , s Petrem Hirschem jste na cestě dlouhé 16 000 kilometrů, když zrovna sedíte ve vlaku a  s Vinylovou královnou  při běhu posloucháte gramodesku?

Teď je čas sluchátka odložit! Chci se s vámi  i s hostem Marii Zemanovou setkat osobně! Vylosujte si knihu nebo tričko, setkejte se naživo s mými hosty.

Kdy? 25. 10. 2016
Jak často? Měsíčně od 18-21 hodin.
Kde? V kavárně Art -n – coffee,  pasáž České národní banky, Na příkopě 24, 110 00 Praha 1
Termín pro přihlášení: 20.10.2016, přihláška
Vstupné:  100 Kč s platbou na místě.

Kdo bude prvním hostem z podcastu úspěšných?

marie_zemanovaMarie Zemanová – host z podcastu #20. Pozvánka a možnost přihlásit se na akci.O něco o Marii. Je to velmi optimistická žena se smyslem pro humor a v podcastu úspěšných nám prozrazuje, jak přišla k nápadu vytvořit projekt „Jedno velké ucho“.

Marie Zemanová podniká na volné noze, dříve pracovala jako novinářka a zkušenosti z této práce využívá i pro svou aktuální práci. Pracuje jako poradce osobního rozvoje a naslouchá lidem. Více o tom, jak zajímavý projekt funguje a kdo službu využívá se dozvíte v podcastu.

Jak Marie Zemanová ve Zdenčině pokecu uvádí, nápad vytvořit projekt přišel zcela přirozeně, protože ji vždy bavilo naslouchat a pozorovat. Jednak sama toužila po změně profese a navíc, jak se jí zhoršoval zrak, tak hledala jiný způsob uplatnění a obživy.

Co je na programu?

Neformální osobní setkání, na kterém společně otevřeme box úspěchu, zjistíme, že strach nemá zas až tak velká kukadla, zameteme si cestičku ke změně, zkrátka a dobře pokecáme tak, jak jste v mém pokecu (podcastu – mluvené slovo) zvyklí. V první části povídání o podcastech, hostech a technikách, které využívám v trénerské či koučovací praxi a pak můžete klást otázky Marii.

A co na závěr setkpriání?

Seznámíte se s novými lidmi, rozhodně se zasmějete a získáte pro sebe inspiraci:) Neformální setkání a třeba si i něco odnesete domů:) Tak  máte čas, nevíte co s načatým večerem? Odložte sluchátka, chtěla bych Vás poznat osobně! Potvrďte účast do 20.10.2016.

Kdo bude prosincovým hostem?

Ještě dodnes vzpomínáte na francouzský přízvuk, kterým nás upoutal francouzský komik a spisovatel v češtině – Stéphane Poignant? Stéphane přijal pozvání na posezení v uvolněné atmosféře přijali, co vy?

Jste zvědaví do čeho jdete? Poslechněte si náš společný rozhovor se Stéphane Poignantspisovatel a stand-up komik, a to 1.12.2016 v 18:30 hod.  Přihlásit se můžete  do 28.11.2016.

Zdenka Tomaidesová, trenérka, koučka a moderátorka Zdenčin pokec – podcast úspěšných

Dotazy: info@zdencinpokec.cz nebo tel. č. +420 723 916 559.

 

.

Share Button