was successfully added to your cart.

Na Zdenčin pokec pro inspiraci

  • 0
  • 5.2.2016

inkona knihaAKTUALITA

Na pokec pro inspiraci Zdenčin pokec aneb podcast úspěšných

Na pokec pro inspiraci?

Důvodů, proč jít na pokec je hned celá řádka – popovídat si s kamarádkou, která přijela ze zahraničí, prohodit pár slov se šéfovou sekretářkou ve snaze zjistit více o  prémiích, utěšit kamaráda po rozchodu…věděli jste ale, že na pokec se dá jít i pro inspiraci? Samozřejmě! Zejména pokud je to Zdenčin pokec.Zdencin_pokec_srdce

Co takhle vůbec nemluvit?

Při pozvání na kafíčko tam jdete zejména s tím, že celou dobu budete mluvit a mluvit. A zatímco někdo si připravuje malý tahák v podobě lístečku v kapse pro případ, že by si s dotyčným neměl co říct, jiný si klade na srdce skutečnost, že by měl dotyčného alespoň na chvíli pustit ke slovu. Ale co takhle vůbec nemluvit? U Zdenčina pokecu jednoduše nemusíte. Vše je provedeno formou podcastu, kde úspěšní lidé mluví za vás. Formou rozhovorů na sebe prozradí přísadu ke svému úspěchu. Chcete se dozvědět, jak žije a cestuje digitální nomád s rodinou, jak svého úspěchu dosáhla česko-německá ekonomická konzultantka, zajímá vás příběh majitelky kosmetického salónu? To vše se dozvíte v roli posluchače.

V čem tkví výhoda podcastů?

Největší výhodou podcastů je fakt, že si rozhovor (audio rozhovor) můžete vyslechnout kdykoliv a odkudkoliv. To znamená, že si můžete jako obvykle jít zaběhat a k tomu si pro inspiraci vyslechnout příběhy úspěšných lidí, klidně můžete plnit roli řádné hospodyňky a u vaření se inspirovat, inspirativním rozhovorem si třeba můžete zkrátit cestu z práce. Audio rozhovory si můžete pustit přímo z webových stránek či si nainstalovat aplikaci, která vám pomůže automaticky stahovat podcasty do PC, tabletu či mobilu.

Po několika hovorech zkušenosti a poznatky:)

Ach ta inspirace!

Ach ta inspirace – vážená dáma, kterou ke své práci potřebují nejen umělci (čekající na svou múzu), ale také podnikatelé a vůbec všichni ti, kteří touží po změně a chtějí být úspěšní. Někdo se inspiruje přírodou, jiný uměním, ale vůbec ty nejlepší podněty ke změnám přicházejí skrz druhé lidi. Příběhy a vyprávění úspěšných lidí jsou tak velmi motivující a co vy víte, možná i vás nakopnou ke změně, ke splnění dlouho odkládaného snu, k úspěchu. Na pokec pro inspiraci? Proč ne! Podcast úspěšných. Každé pondělí ráno v 8 hod. nový rozhovor. Dotazy ke kurzům na tel.č. 723 916 559. Navštivte některé z těchto kurzů:

.

Share Button