was successfully added to your cart.

Může konzultace popostrčit vaše podnikání k úspěchu?

  • 1
  • 19.12.2016

inkona knihaAKTUALITA

Může konzultace popostrčit vaše podnikání k úspěchu?ak uskutečnit osobní sny?

K úspěšnému podnikání někdy stačí jen dobře míněná rada. Čím více je těchto rad, tím blíže jste k úspěchu. Pokud jste majiteli malých a středních podniků a krom paní účetní nemáte odborníky na obchod, personalistiku a marketing, využít můžete konzultaci, která vám cenné rady k podnikání naservíruje na stříbrném podnose.

Konzultace řešená na míru potřebám vaší firmy bude nutričním pokrmem pro vaši až dosud hladovějící podnikovou strategii.  I malé farmaceutické firmě může konzultace přinést úspěch. Ne všechny malé a střední podniky si mohou dovolit odborníky na obchod, personalistiku a marketing, kteří by průběžně pracovali na podnikové strategii jejich firmy. To však ještě neznamená, že musí stát v ústraní velkých firem, které je běžně v týmu mají. girl-1797769_1280

I malá farmaceutická firma může mít dobře vymyšlenou podnikovou strategii, aniž by nějak výrazně zatížila svůj finanční rozpočet. Postačí k tomu konzultace, která ji popostrčí směrem k úspěchu.

Jak konzultace probíhá?

Zavolejte a domluvte si schůzku, můžeme se sejít a společně promluvit, s čím Vám můžeme pomoci na tel. č. 723 916 559 nebo e-mail: tomaidesova@edux.cz.

Pokud chcete posunout vaše podnikání na vyšší úroveň, můžete využít konzultaci, která vám se vším pomůže. Ve vaší firmě například chcete:

– zvýšit obrat vaší firmy – nové prodejní techniky
– zvýšit úspěšnost prodeje např. v maloobchodní síti
– navázat nové obchodní kontakty (networking, společenské akce atd.)
– naučit se vytvářet systém rozvoje zaměstnanců např. v prodeji, telefonické komunikaci,
– vytvářet akce podle přebývajícího zboží (akce pro zákazníky pro sezóny),
– nastavit si hodnoty firmy a komunikovat je směrem k podřízeným,
– motivovat lidi na základě znalosti typologie.

Pro jaké obory jsou konzultace vhodné?

skloA proto, ať už vlastníte butik, malou optiku, e-shop s kosmetikou, obchůdek s domácími potřebami nebo jinak podnikáte, můžete využít konzultaci, která pozvedne vaše podnikání nejen na výnosovou úroveň.

Konzultace začíná stanovením priorit k řešení. To znamená, že se hledá problém – kámen úrazu, kvůli kterému firma stagnuje. Zde máte přehled témat, které se formou konzultace ve firmě mohou řešit.

– budování věrnostních programů pro stávající klienty,
– tipy pro výběr  a udržení nových zaměstnanců,
– bonusový program pro zaměstnance,
– stres a jeho zvládání – vlny v podnikání…
– prevence syndromu vyhoření
– podpora a rozvoj kreativity/sketčnouting nový trend – vizuální poznámky v komunikaci se zákazníkem

Jaký je přínos konzultace?

Po konzultaci se vaše firma vymaní z období stagnace a začne vzkvétat. Koučování a konzultaci lze kombinovat. Využít můžete i Skype koučink a nebo Skype konzultaci. Pomáhají firmě se rychleji nastartovat. Proč? Konečně využijete celý potenciál vašeho podniku. Naučíte se řešit problémy uvnitř vaší firmy a skvěle vystupovat navenek. Poznáte, že nemusíte vlastnit velký podnik, abyste úspěšně podnikali. Někde stačí změnit málo, jinde je toho více. Vždy však platí, že i v malém podniku lze rozjet „velký byznys“!

Tak máte zájem o konzultaci v kombinaci s koučováním pro majitele malé a střední společnosti? Zavolejte na tel.č. +420 723 916 559 nebo napište na e-mail: tomaidesova@edux.cz.

Doporučujeme kurzy:

 

 

.

Jak využít vizuální poznámky

Share Button