was successfully added to your cart.

Kdy jindy kreslit než na Vánoce?

  • 2
  • 30.11.2019

AKTUALITA

Kdy jindy si vyzkoušet sketchnoting než na Vánoce?

Kreslení, čmárání si, vybarvování, obtahování… to vše může spadat pod SKETCHNOTING – hit loňských let i roku příštího. Že vy jste s ním ještě nezačali? Nejspíš jste měli napilno. Jedna porada střídala druhou. Měli jste spoustu práce s novým webem, vymýšleli hravý design pro váš obchod… ale teď jsou Vánoce a kdy jindy kreslit než na Vánoce?

Nejlépe si kreslení nacvičíte s dětmi

Chcete sketchnoting/vizuální poznámky zkusit, ale obáváte se, že z kreslení už jstromecekste dávno vyrostli? Cítíte se nesví, když máte něco nakreslit. Nevíte, jak začít? V tomto případě doporučuji začít kreslit s dětmi. Děti si nad obrázky příliš hlavu nelámou. Jde jim to samo. Navedou vás a inspirují. Teď před Vánoci máte spoustu motivů. Nakreslete sněhuláka, vánoční stromeček nebo napište dopis Ježíškovi a dokreslete k němu obrázky.

Videokurz Sketchnotingu

Věřím, že i přes počáteční smíšené pocity si kreslení zamilujete a budete se k němu vracet. Videokurz Sketchnotingu může být vaším dalším krokem, jak se sketchnotingem/skečnoutingem začít. Řekněte si o něj Ježíškovi, nebo ho darujte svým blízkým.

A co teprve, když už nějaké obrázky nashromáždíte! Pak začnete přemýšlet, jak je využít. Sketchnotingové obrázky nejprve ozdobí vaše diáře, potom vám budou dělat společnost na poradách a než se nadějete, ozdobí váš web.

Ať už se sketchnotingem plánujete cokoliv, začít s tím můžete už teď. A nebo si dáte kreslení jako novoroční předsevzetí? Těším se na inspiraci skrze vašich výtvorů. Darkova_poukazka_zelena_EDUX

Zdenka Tomaidesová – Zizitom
Trenér, kouč a sketchnoter
E-mail: info@edux.cz

Doporučujeme kurzy:

500 Kč Objednat

 

.

Videokurz – vizuální poznámky

Share Button