was successfully added to your cart.

Jak začít pracovat na změně v uspěchané době?

  • 1
  • 8.11.2016

inkona knihaAKTUALITA

Jak začít pracovat na změně v uspěchané době?

Paní Stará se často setkává se syndromem vyhoření. Pan Bajer se chce vrátit ze zahraničí do rodné země, kde chce nejlépe využít to, co se v zahraničí naučil. Pan Zelenka hledá vážný a dlouhodobý vztah. Jak vidíte, různí lidé a různé problémy, přesto je něco spojuje. Jak to celé začalo…

Skype koučink – on-line metoda sebevzdělávání, která šetří čas a je přínosem.

Skypeskype-koucink koučink může být i vaší volbou, mezi jeho hlavní výhody patří:

• výhodnější cena než u osobní schůzky,
• časová flexibilita,
• komfort domácího prostředí,
• úspora času i financí,
• možnost koučování z jiné země,
• větší připravenost a pravidelnost.

♥ Pan Viktor a jeho návrat do České republiky

Pan Novák žije už několik let v Anglii, ačkoliv se mu tam dobře daří, touží po změně a chce se vrátit do České republiky. Protože chce najít nejlepší uplatnění a využít to, co se během svého pobytu v zahraničí naučil, rozhodl se zvolit cestu Zdenčin pokec aneb na slovíčko s úspěšnými lidmi. Jelikož je v práci celý den, volí si Skype koučink, který mu ušetří spoustu času. Každé dva týdny tak usedá ke svému počítači, pěkně v pohodlí svého domova a třeba s hrnkem čaje na svém pracovním stole, aby udělal další krok ke svému cíli. Na každé setkání s koučkou se pan Novák pečlivě připravuje.

Reference:

„Musím vyjádřit Zdeňce obrovské díky za trpělivost i čas, který mi věnovala. Náš koučink probíhal přes SKYPE. Především proto, že jsem se pohyboval Velkou Británií a Českem, hledal jsem sám sebe a nebyla příležitost k osobním vyučovacím hodinám. Neměl jsem přesný cíl, jak po osobní, tak po pracovní stránce, nevěděl jsem, zda se usadit doma v Česku nebo si zvolit zahraničí za nový domov. Díky „péči“, kterou mi Zdeňka věnovala, si troufám tvrdit, že jsem se stabilizoval, srovnal se především v hlavě a že se nám podařilo mě navést na správnou cestu životem po všech stránkách“. Viktor Bajer

Třeba teď nedávno si na webu Zdenčin pokec poslechl příběh Kateřiny Boháč, která je manažerkou Latin Art gallery. Přestěhovala se z Venezuely do České republiky a tady nyní využívá poznatky ze své rodné země. Příběh je panu Novákovi tematicky velice blízký. Třeba i on teď zažije podobný úspěch.

Dotazy a informace k průběhu koučinku či Skype výuce:

Ing. Zdenka Tomaidesová, tel. č. +420 723 916 559, e-mail: tomaidesova@edux.cz.

♥ Pan Zelenka si chce najít partnerku

Pana Zelenku sice neomezuje dálka zahraničních zemí, přesto však zvolil možnost koučování přes Skype. Jednoduše dává přednost domácímu a známému prostředí a komfortu. Pan Zelenka se ocitl ve středním věku, nemá zázemí, ani partnerku. A to chce nyní změnit. Ví však, že taková změna mu nepůjde sama od sebe, proto zvolil možnost koučování. Společně s koučkou hledají cesty, jak v požadované oblasti uspět, posunout se dál nebo odhodit zábrany, které mu v dosažení cíle dosud bránily. Krom jiného ho zaujala metoda Kaizen, pomocí které zjistil, že změna nepotřebuje velké kroky, nýbrž jen malé krůčky.

sad-woman-1055083_1920

Skype výuka a Skype koučink

♥ Paní Stará zažívá syndrom vyhoření až příliš často

Paní Stará je velice podnikavá žena. Problém je v tom, že všechno co dělá ji baví jen 5 let, pak zažívá syndrom vyhoření a hledá novou činnost, která by ji naplnila. I paní Stará se rozhodla svou bariéru odstranit, a protože je velice časově vytížená, spíše než osobní setkání zvolila on-line možnost – Skype koučink. Hodně jí pomáhá technika Energetický kotel, která slouží jako prevence syndromu vyhoření. Pomáhá jí ujasnit si aktivity, které pomáhají získat energii a uvědomit si, na které aktivity paní Stará zapomněla i přesto, ze jsou pro ni přínosem.

Od 1.9.207 začínáme realizovat individuální Skype výuku na téma – Sebepoznání pro ženy, Sebekoučink a Cesta k úspěchu. Možná i vy hledáte způsob, jak si najít čas pro sebevzdělávání v dnešní uspěchané době. Skype koučink může být výhodou i pro vás!

 

 

Doporučujeme Skype individuální kurzy:

 

.

Jak funguje Skype koučink?

Jak nastartovat změnu – Youtube

Share Button