was successfully added to your cart.

Jak začít pracovat na změně v uspěchané době?

  • 1
  • 8.11.2016

inkona knihaAKTUALITA

Jak začít pracovat na změně v uspěchané době?

Paní Stará se často setkává se syndromem vyhoření. Pan Novák se chce vrátit ze zahraničí do rodné země, kde chce nejlépe využít to, co se v zahraničí naučil. Pan Zelenka hledá vážný a dlouhodobý vztah. Jak vidíte, různí lidé a různé problémy, přesto je něco spojuje. Jak to celé začalo…

Skype koučink – on-line metoda sebevzdělávání, která šetří čas a je přínosem.

Skype koučink může být i vaší volbou, mezi jeho hlavní výhody patří:skype-koucink

• výhodnější cena než u osobní schůzky,
• časová flexibilita,
• komfort domácího prostředí,
• úspora času,
• možnost koučování z jiné země,
• větší připravenost a pravidelnost.

Pan Novák a jeho návrat do České republiky

Pan Novák žije už několik let v Anglii, ačkoliv se mu tam dobře daří, touží po změně a chce se vrátit do České republiky. Protože chce najít nejlepší uplatnění a využít to, co se během svého pobytu v zahraničí naučil, rozhodl se zvolit cestu Zdenčin pokec aneb na slovíčko s úspěšnými lidmi. Jelikož je v práci celý den, volí si Skype koučink, který mu ušetří spoustu času. Každé dva týdny tak usedá ke svému počítači, pěkně v pohodlí svého domova a třeba s hrnkem čaje na svém pracovním stole, aby udělal další krok ke svému cíli. Na každé setkání s koučkou se pan Novák pečlivě připravuje.

Třeba teď nedávno si na webu Zdenčin pokec poslechl příběh Kateřiny Boháč, která je manažerkou Latin Art gallery. Přestěhovala se z Venezuely do České republiky a tady nyní využívá poznatky ze své rodné země. Příběh je panu Novákovi tematicky velice blízký. Třeba i on teď zažije podobný úspěch.

Pan Zelenka si chce najít partnerku

Pana Zelenku sice neomezuje dálka zahraničních zemí, přesto však zvolil možnost koučování přes Skype. Jednoduše dává přednost domácímu a známému prostředí a komfortu. Pan Zelenka se ocitl ve středním věku, nemá zázemí, ani partnerku. A to chce nyní změnit. Ví však, že taková změna mu nepůjde sama od sebe, proto zvolil možnost koučování. Společně s koučkou hledají cesty, jak v požadované oblasti uspět, posunout se dál nebo odhodit zábrany, které mu v dosažení cíle dosud bránily. Krom jiného ho zaujala metoda Kaizen, pomocí které zjistil, že změna nepotřebuje velké kroky, nýbrž jen malé krůčky.

sad-woman-1055083_1920

Skype výuka a Skype koučink

Paní Stará zažívá syndrom vyhoření až příliš často

Paní Stará je velice podnikavá žena. Problém je v tom, že všechno co dělá ji baví jen 5 let, pak zažívá syndrom vyhoření a hledá novou činnost, která by ji naplnila. I paní Stará se rozhodla svou bariéru odstranit, a protože je velice časově vytížená, spíše než osobní setkání zvolila on-line možnost – Skype koučink. Hodně jí pomáhá technika Energetický kotel, která slouží jako prevence syndromu vyhoření. Pomáhá jí ujasnit si aktivity, které pomáhají získat energii a uvědomit si, na které aktivity paní Stará zapomněla i přesto, ze jsou pro ni přínosem.

Od 1.9.207 začínáme realizovat individuální Skype výuku na téma – Sebepoznání pro ženy, Sebekoučink a Cesta k úspěchu. Možná i vy hledáte způsob, jak si najít čas pro sebevzdělávání v dnešní uspěchané době. Skype koučink může být výhodou i pro vás!

Dotazy a informace k průběhu koučinku či Skype výuce:

Ing. Zdenka Tomaidesová, tel. č. +420 723 916 559, e-mail: tomaidesova@edux.cz.

Doporučujeme Skype individuální kurzy:

 

.

Share Button