was successfully added to your cart.

Jak vybrat pěkný dárek pro své blízké?

  • 5
  • 20.11.2017

AKTUALITA

Jak vybrat pěkný dárek k Vánocům pro své blízké?

Vánoce jsou tady co nevidět. Z nejrůznějších časopisů i výloh obchodů už určitě dostáváte tipy na vánoční dárky ve velkém. I já jsem přispěchala s tipy na vánoční dárky. Co letos vašim blízkým nadělit něco opravdu cenného, třeba workshop sketchnotingu, e-book či Skype kurz Cesta k úspěchu?

Darujte jim možnost změny, nadělte jim ebook „Kaizen – chci změnu”

Kaizen_chci_zmenu_ZizizitomV ní se mimo jiné dozví, že změna nemusí být náročná, protože k ní lze dojít pomocí malých krůčků. Od nového roku tak mohou vaši blízcí uplatňovat pravidla z knihy a třeba tak dotáhnout do konce své novoroční předsevzetí. K ebooku získáte jako bonus i zapojení do projektu „365 otázek”, které je mohou dovést do cíle.
Cena: 250 Kč
Vánoční bonus: 2 hodiny Skype koučinku či konzultace.

Rozšiřte jejich obzory vzdělávacím kurzem

Ať už se vaši blízcí zabývají čímkoliv, vždy mohou okusit něco nového. Mají-li kreativní srdce, určitě se jim bude líbit na kurzu Sketchnotingu. Potěšit je můžete i jinými kurzy z nabídky – třeba na posílení sebedůvěry, zlepšení obchodních dovedností a podobně.
Cena workshopu: 750 Kč vč. DPH při zakoupení letos.

Cesta k úspěchu – věnujte Skype výuku Poukazka_tyrkys_web_EDUX

Možná už své blízké dobře znáte, a proto víte, že se jim v průběhu roku třeba nikam chtít nebude. Místo konání kurzu mohou mít poněkud z ruky a nebo budou zaneprázdněni nejrůznějšími povinnostmi. I přesto je můžete potěšit kurzem – Skype výuka je pro ně to pravé.

Výhodné na Skype výuce je rozdělení na časově kratší úseky (podle domluvy po hodinách s časovým odstupem), které nezatíží ani velmi zatížené. Délka spolupráce 1,5 měsíce. Součásti jsou i studijní materiály a jako bonus e-book „Kaizen – chci změnu”.
Cena Skype výuky:
3.500 Kč bez DPH, rozsah: 8 hodin.

Zkuste jako dárek ebook „Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv?”

Pokud o cestování opravdu přemýšlíte a chcete tomu dát trochu tvar,  maličko se pohnout z místa, můžete třeba s přítelkdigitalni-nomad-ebook-2017 – kopieyní začít číst e-book s názvem „ Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv?”, který vám bude podrobným průvodcem životem digitálního nomáda. Poskytne vám užitečné rady a tipy na cestu, inspiruje příběhy jiných a ukáže zcela odlišný pohled na život. Vždyť nemusíte cestovat celoročně, už jen zabalit kufry na měsíc či dva je velice příjemné.
V ceně: 297 Kč vč. DPH, rozsah: 97 stránek.

Proč se letos uchýlit k netradičnímu dárku?
Vánoce jsou bezesporu nejkrásnějším obdobím v roce. A dárky k nim zajisté patří. Pokud vám to loni nevyšlo, tak letos určitě můžete vašim blízkým nadělit něco hodně netradičního. Něco, co je posune na jejich životní cestě k úspěchu.kaizen_ebook

Kurzy a e-booky s tématikou sebepoznání jsou bezesporu velmi hodnotné a do rukou vašich blízkých přijdou v pravý čas.
Až Vánoce skončí a odbije poslední hodina roku 2017, nastane kouzelný okamžik. Načneme nový kalendář, koupíme si nový diář (jestli ho nenajdeme už pod stromečkem) a začneme od znova. Nový rok je dobou novoročních předsevzetí. S nimi nám mohou pomoct právě kurzy a  věnované sebepoznání.

Dotazy ke kurzům či k zaslání ukázkám z e-booků adresujte na:
Ing. Zdenku Tomaidesovou, tel. č. 723 916 559, e-mail: tomaidesova@edux.cz.
Vystavíme i dárkovou vánoční poukázku.

Objednat e-book: Kaizen – chci změnu:

250 Kč Objednat

Objednat e-book: Jak žít naplno a pracovat odkudkoliv:

297 Kč Objednat

Objednat Cesta k úspěchu – Skype koučink:

3,000 Kč Objednat

Objednat Ovládněte sketchnoting:

1,500 Kč Objednat

.

O e-booku: Kaizen chci změnu?

7 obav ze změn

Vizuální poznámky!

Share Button