was successfully added to your cart.

Jak poznat pravou životní šanci

  • 0
  • 14.3.2016

AKTUALITA

Jak poznat pravou životní šanci?

Říkáte si někdy, proč jsem to či ono neudělal jinak? Litujete v životě mnoha věcí? Myslíte častěji na blaho svých blízkých než na svůj vlastní rozvoj? Změňte to!

Jediná cesta, jak v životě příliš anebo vůbec nelitovat, je znát sám sebe, své touhy a schopnosti. Až opravdová bolest, zklamání či ztráta nás dovede k zamyšlení nad přístupem k životu. Mohli byste namítat, těžké chvíle k lidskému žití patří, ale v mnoha případech je můžeme skutečně ovlivnit.Kaizen_chci_zmenu_Zizizitom

V mládí je člověk flexibilní a časté změny vítá s otevřenou náručí. Jak roky plynou, zjišťuje, že už vše není tak ideální, jak se zdálo. Čas je veličina, která se nedá koupit. S přibývajícím věkem si cenu čas uvědomujeme mnohem silněji. Někdy máme pocit, že nám ujel vlak. Litujeme, že jsme nevěnovali více času milovaným a lidem v okolí, které jsme dobře znali.

Pokládáme si otázku: „Proč jsme si nenašli práci, která by nás bavila?“ Celé roky jsme strávili v zaměstnání, které nás nenaplňovalo, a ztratili jsme čas, který se nedá penězi vynahradit.

Pokud jednou promarníte svůj čas, už ho nelze vrátit zpátky. Zdánlivě nedůležité chvíle mohou být klíčovými a vy je propásnete už navždy. Myslíte si, že se vám dostane lepší příležitosti? Možná už nikdy a vše pojede ve starých kolejích. Vám zbude jen špatná nálada, pocit nicotnosti, nervové problémy a nízké sebevědomí.

♥ Zkuste začít změnu s e-bookem: Kaizen – chci změnu v ceně 250 Kč. ♥

250 Kč Objednat

 Čas není žádná dálnice mezi kolébkou a hrobem, nýbrž místo k zaparkování na slunci. Dnes žít! Dnes se smát! Dnes se radovat!, Phil Bosmans

Na změnu není pozdě v jakémkoliv věku.

Neopakujte stejnou chybu pořád dokola a věřte, že na změnu není pozdě v jakémkoli věku. Jestliže se vám unikátní šance povede uskutečnit, budete si tlouci na čelo a nevěřícně vzpomínat, jak jste si celé roky kazili život. Zeptejte se sami sebe, co vás dělá šťastnými a co byste chtěli ještě dokázat? Přestaňte chvíli myslet na své blízké a upřednostněte svou osobu.

Podcast – rozhovor s Veronikou Kostovou. Další neformální rozhovory na www.zdencinpokec.cz.

Představte si sami sebe za 5 let. To budete stále tak nevrlí v práci, co vás nebaví? Nenechte se ovládat druhými a splňte si svůj sen. Motivujte se a vyhledejte pomoc, která se vám nevysměje. Zhubněte, dodejte si sebedůvěru a buďte úspěšní v práci. Jde to, ale využít čas, který máte a svůj život, co nejlépen!  Toužíte více cestovat a zároveň žít podle svých představ?

Inspirujete se e-bookemJak žít naplno a pracovat odkudkolivnebo e-bookemKaizen – chci změnu„. Poslouchejte příběhy úspěšných lidí na www.zdencinpokec.cz a inspirujte se tím, co dělají a jak se vypořádali s neúspěchem.

Doporučujeme kurzy:

Dotazy ke kurzům: Ing. Z. Tomaidesová tel. č. 723 916 559.

 

.

Zakázaná slova v komunikaci

Jdi za svým snem

Share Button