was successfully added to your cart.

Jak mít nápad a co nejlépe jej uchovat?

  • 1
  • 25.9.2017

AKTUALITA

Jak mít nápad a co nejlépe jej uchovat?

Jak mít nápad a co nejlépe jej uchovat?

Nápad. Jedno slovo, které vás může posunout k něčemu lepšímu, naplňujícímu. Dokonce vám může změnit celý život. Je mnoho lidí, kterým dobrý nápad zajistil úspěch (v podcastech úspěšných pro raketa_napadvás mám důkaz:). A zatímco někdy musíme jít nápadu naproti, jindy nápady přicházejí zcela samovolně.

Největší chybou je pak jejich nezachycení. Nápad prostě přijde, nadchne nás, ale protože si jej nezapíšeme, zase odejde. To je ale velká škoda, co myslíte? Pořádáme celodenní workshop „Kreativita – zvyšování výkonnosti a sketchnoting“.

Od října – Večery se Zdenkou

Proto dalším tématem dalšího setkání „Večery se Zdenkou” budou právě V jeho první části si představíme nejrůznější techniky na zapisování nápadů. Jednou z technik jsou i otázky. Máte chuť s nimi pracovat? Stáhněte se ji zde. Získáte měsíční sadu. Startujeme v říjnu 2017. Notýsky, aplikace…

V druhé části setkání se budeme bavit o tom, jak nejlépe nápady generovat. Kde všude se dá o nápad „zakopnout”? A lze mít nápad na počkání? Už teď vám mohu prozradit, že existuje technika s názvem mindstorming… a dá se říct, že pokud si ji osvojíte, budete mít vlastní továrnu na nápady.

Tak přijdete?

Vaše Zdenka Tomaidesová, NLP kouč a trenérka

P.S. NápadTradicni_Zdenkay na nápad s sebou : )

Organizační pokyny:

Kdy? 5.10.2017 v 18:00 hod.
Kde? V kavárně Café Martin, Sokolovská 75, 186 00 Praha
Do kdy potvrdit účast? 28.9.2017
Vstupné: 150 Kč na místě a přihláška

Dotazy: Ing. Zdenka Tomaidesová tel.č. 723 916 559. Můžete mi účast potvrdit i přes e-mail.

Nehodí se Vám čas? Tak přijďte na některý z našich workshopů pro veřejnost.

 

.

Share Button