was successfully added to your cart.

Jak jednoduše kreslit? Cvičebnice

  • 1
  • 25.8.2020

Jak jednoduse kreslit ZizitomJak odemknout svůj kreativní potenciál? Každý může kreslit.

Připravila jsem workbook – cvičebnici, která vám ukáže, jak jednoduše můžete kreslit. Potřebujete k tomu základní geometrické tvary, pomůcky a chuť tvořit. Workbook zprostředkovává nádherný svět čmárání a doodlování. Vytvořila jsem průvodce, který ukazuje základ, jak začít kreslit, a i když tisíce lidí trvaly na tom, že nemohou kreslit, já vám ukážu, jak na to. Věřte mi, že můžete, stačí začít.

Počet stránek: 60, Cena: 89 Kč a cena je konečná, Formát: PDF.

89 Kč Objednat

 

Když začnete kreslit, najednou uvidíte stovky dalších nápadů a námětů, jak vytvořit kresbu. Navíc tyto nápady můžete použít v osobním či profesním životě a ze svého dětství se vrátíte zpět do svého dospělého života. Matematici či jiní vědci používají čmárání pro generování nových nápadů, které pak promítnou do reality ve formě vynálezů či různých produktů.

Kde všude čmárání či doodlování využít? Workbook_jak_jednoduse_kreslit_EDUX

Při obchodních jednáních stále více obchodníků čmárá a doodluje do obchodních plánů.
Manažeři je využívají pro nastínění firemní strategie. Využívají čmárání, aby lépe komunikovali, tvořili atraktivní, neokoukané vizuální prezentace a srozumitelněji sdělovali své myšlenky ostatním. Zároveň jim čmárání pomáhá inovovat. Přicházejí s novými nápady a postupy, roste jejich kreativita a díky tomu výkonnost, vidí nové řešení u problémů, kterým nemohli přijít na kloub.Tento workbook je první krok, jednoduché kresby ze života.

Váháte, zda vám to půjde? Zkuste to! Kupte si můj workbook a začněte. Dotazy k workbooku či výuce mi napište: info@edux.cz. Děkuji.

 CHCI ZAČÍT:

89 Kč Objednat

 

.

Share Button