was successfully added to your cart.

Jak být o rok a 365 otázek úspěšnější?

  • 1
  • 19.9.2017

inkona knihaAKTUALITA

Jak být o  rok a 365 otázek úspěšnější? Startujeme 1.10.2017

Co když vám řeknu… ještě lépe zeptám se vás, zda víte, že vás otázky mohou posunout dál? Možná přikývnete, možná se zarazíte, nevím. Co ale vím s naprostou jistotou je fakt, že jsem si pro vás připravila PROJEKT 365 otázek. Na každý den v roce jednu.  Otázky budeme posílat měsíčně. Stihnete si na ně odpovědět? Kdo se ptá, ten se dozví. Přihlaste se k odběru se vedle článku!

V životě neustrne na jednom místě

Představte si, že si jdete vlastní cestou (životem). Najednou se před vámi objeví překážka a vy potřebujete „nápovědu”. Budete ji chtít formou otázky, nebo odpovědi?

IMG_1165Vyberete-li si odpověď, bude pro vás překonání překážky možná snazší a rychlejší. Zvolíte-li otázku, možná nepřekonáte překážku hned. Možná nepůjdete přímým směrem. Ale otevře se vám brána k novým možnostem – tisíce cestiček, po kterých se můžete vydat. Bude to většinou ale vaše vlastní cesta – ta nejsprávnější ze všech.

365 otázek – jaké jsou?

Jakých je mých 365 otázek pro vás? Všechny se točí kolem životních změn, úspěchu, motivace, inspirace. A ani jedna vás, v to doufám, nenechá v klidu. Cílem mého PROJEKT 365 otázek je nenásilnou formou vás přimět k tomu, abyste na sobě začali pracovat.

• Abyste konečně překonali svůj strach.
• Abyste už vykročili za změnou.
• Abyste si splnili svůj sen.
• Abyste zůstali v každodenním kontaktu se svými touhami a myšlenkami.
• Abyste žili spokojený život.
• Abyste se už konečně poddali vašemu kreativnějšímu já.
• Abyste byli se sebou sama spokojeni.
• Abyste v práci zazářili… oblastí, které můžete změnit k lepšímu je hodně.

365 otázek – najdu k nim i odpovědi?
Až budete na 365 otázkách pracovat, možná k nim budete hledat i odpovědi. Začínáme 1.10.2017 odkaz na stažení otázek najdete v části koučování. Ne, nezapomněla jsem je uveřejnit. Odpovědi jsou ve vás. Já vám k nim můžu dát maximálně spoustu nápověd a inspirace – kurzy, koučování, podcasty, blog s články

365 otázek – kde je najdu? 
365 otázek najdete podle jednotlivých měsíců a první – tedy říjen najdete na webu v části koučování nebo odkaz je vedle článku vpravo . Stáhnout si tam můžete celou sadu otázek (jednou měsíčně), abyste pak s ní mohli pracovat. Podle vašeho volného času, chutě a možností. ZAČÍT můžete KDYKOLIV.

Kolik mě bude stát 365 otázek?
365 otázek vám z peněženky nevytáhne ani haléř. Jsou zcela zdarma. Úplně stačí, když za ně zaplatíte tvrdou pílí, ochotou na sobě pracovat, nadšením pustit se do změny.kaizen_ebook

365 otázek - je práce s nimi náročná?

365 otázek by vás mělo inspirovat, povzbudit, motivovat a rozhýbat myšlenky:) Otázky zvládne každý. Kdyby vás nějaká otázka dodatečně napadla, budu ráda, když mi napíšete na info@edux.cz. Kreativitě se meze nekladou, takže otázky si můžete přeformulovat i tak, jak se vám bude hodit. Společně projekt doladíme.

Na některé otázky můžete najít odpověď i na mém blogu CHCI ZMĚNU. Můžete začít s e-bookem Kaizen- chci změnu a otázky Vás budou podporovat.

Jsem zvědavá

Zdenka Tomaidesová, kouč a trenér NLP

Otázky můžete podpořit i individuálním Skype kurzem:

3,500 Kč Objednat

 

.

Projekt 365 otázek – minikoučink

Filmy k nakopnutí:)

Share Button