was successfully added to your cart.

Jak aktivovat své síly? Sebekoučink

  • 1
  • 24.11.2014

inkona knihaAKTUALITA

Jak aktivovat své síly? Sebekoučink

Pokud chci v životě něco dokázat, musím si věřit!

Každá správná žena musí zvládat několik věcí najednou. A je zajímavé, že to od ní také její partner očekává a požaduje. Z toho plyne, že má za celý den moc práce, a proto je velice důležité si ji rozvrhnout podle obrazu svého. Od rána začíná maraton s dětmi, s vlastní vizáží, pracovním zatížením, vařením, uklízením, péčí o domácnost, manžela a děti. Celý den je jeden velký úkol za úkolem.

sad-woman-1055083_1920Každá z nás si říká, jak to vlastně zvládnu? Třeba sebekoučink může být dobrým způsobem, jak změnit postoje a změnit pohled na svět okolo. Někdy se problémy a povinnosti zbytečně zveličují, stačí si je jen dokonale naplánovat. Čas nesmí být váš nepřítel.

„Je zvláštní paradox, že teprve když přijmu sebe sama takového, jaký jsem, můžu se změnit.“, Carl Rogers

Muži versus ženy

Muži se ženám ukazují, že dělají z mouchy velblouda, ale co by byli bez nich? Děti, domácnost a práce, to je na jejich bedrech. Vysoké nároky jsou pro ženy tíživé a hledají útěchu u svých partnerů. To je špatně. Ženy si nesmí svým mužům stěžovat a ukázat své slabosti a bezmocnost! Pokud se chcete žena rozvíjet formou sebekoučování – sama, může si pro začátek najít svého kouče.

Každý úspěch vede přes pevnou vůli, zásady a to hlavní je, že si musíte věřit! Moderní doba nabízí metody koučování. Kouč/coach je spojenec, nestranný poradce, který pomáhá dosáhnout senzačních výsledků rychleji a efektivněji, v práci, na domácí půdě i partnerském vztahu. Posunuje věci dopředu a snaží se člověka měnit k lepšímu, úspěšnějšímu a plnému energie. Zvyšuje sebevědomí a dodává odvahu změnit se podle svých představ. Využít můžete osobní setkání či Skype koučink, který Vám šetří čas a peníze. Jak funguje? Podívejte se na video.

Existují stovky cvičení, tipů a příkladů, které pomáhají k vnitřní rovnováze ženy. Zkuste sledovat Youtube kanál  – Jak nastartovat změnu? Chcete být sebevědomá a nechcete podléhat zbytečným emocím? Obraťte se na koučku, která poukáže na to, co děláte špatně a měly byste se tedy změnit a podpoří vás v tom, co děláte na jedničku.

Prosaďte se v tom, co vás baví

Ženy se chtějí prosadit nejen jako matky a milující manželky, které zvládají domácnost a potřeby své rodiny. Dříve to bylo dostačující, ale dnes se chce žena uplatnit rovnocenně jako muž. Je jisté, že ženy mají mnohem aktivnější přístup k práci, než muži. Dokážou naslouchat a lépe komunikovat.

Velkým pomocníkem je asertivní chování, které dovede každou ženu k vysněnému povolání a spokojenému životu. Skvělým tipem je také motivace a představa o tom, jaká to bude sláva, když se vytyčený úkol povede! Ovládat své emoce není snadné a praktickými cvičeními a tréninkem, to jistě dokážeme!

Posílit svou sebedůvěru, naučit se naslouchat potřebám druhých, zvládat kritiku manžela, šéfa, dětí i přátel na úrovni bez zlosti a křiku, analyzovat své problémy v klidu a naučit se říkat ne, to je pro duševní rozvoj velmi důležité.

Tradicni_ZdenkaMyslíte si sama o sobě, že jste skvělá anebo o sobě neustále pochybujete?

Napište si na papír své vlastnosti, které vás charakterizují a doplňte je těmi vlastnosti, které byste chtěla oplývat. Najdete řešení svého problému. Přijďte na setkání Večery se Zdenkou s dalšími ženami a získáte inspiraci, nové poznatky a tipy pro rozvoj i seznámit se s dalšími podobně nastavenými ženami.Probíhají 1 x měsíčne.

Kurz „Sebekoučování“ je určen pro všechny, kteří chtějí změnit své postoje a prahnou po tom, dostat svůj život ve stresových situacích pod kontrolu. Naučit se pracovat se svými emocemi a postojem, sebevědomě se  vyjadřovat, ptát se sama sebe na důvody – co mi brání v tom a v tom a cítit okolní svět svými smysly. Začít s kurzy sebepoznání či sebekoučování, zdokonalovat se, dosáhnout vysněných cílů a pokračovat odbornou literaturou, to je krok správným směrem.

Uvažujete o koučování či sebekoučování? Můžete na začátek využít i Skype koučink. Doporučujeme knihu na téma „Sebekoučink pro ženy“ od nakladatelství Portál.

Potřebujete se poradit, jak na to? Zavolejte na tel. č. 723 916 559. 

Vybíráme kurzy pro Vás:

Přihláška na kurz „Asertivní komunikace pro ženy22.03.2017 (kurzy pro veřejnost – aktuální termín)

3,000 Kč Objednat

Share Button