was successfully added to your cart.

Doodle art malůvky… váš společník v podnikání

  • 1
  • 16.1.2020

AKTUALITA

Doodle art malůvky… váš společník v podnikání

ZdenkaMeda-3Jak jsem se stala módní návrhářkou kabátků pro obytňáky

Už jste o Doodle artu něco slyšeli? Říkáte si: „skvělý nástroj, ale já na kreslení nemám čas!”? A co nic nemalovat, nýbrž NECHAT SI NAMALOVAT? Co takhle doodle art malůvky coby polepy použít pro oživení vašich prostor, zasedacích místností, uvítacích koutků, kanceláří? Lze je promítnout i na vaše logo.

Jak mít fůru pozornosti, jako náš vůz Méďa?

Pokud chcete přitáhnout pozornost zákazníků, klientů nebo vašich zaměstnanců, nechte Doodle art malůvky, ať vám ji přitáhnou. Už jste viděli našeho Méďu? Když jsem obrázky malovala a následně jsme je na náš vůz lepili, věděli jsme, že se to bez reakcí neobejde. Ale co se dělo a stále děje ve skutečnosti… z toho jsme stále překvapeni a potěšeni. Náš Doodle art malůvkami polepený vůz Méďa budí pozornost, kudy jezdí.

Méďa slouží jakZdenka_Mike_ZivotNaplnoo vkusný foto koutek pro selfíčka. Pro fotografie představuje skvělé pozadí. Méďa fascinuje a vyvolává údiv. Lidé se za vozem otáčejí, ukazují si na něj a samozřejmě se s ním fotí. O podobný rozruch se můžete ve vaší firmě postarat i vy.

Nevíte, zda je Doodle art pro vás? Koukneme se na to!

Hledáte způsob, jak se netradičně odlišit, jak zaujmout? Marně se snažíte vystihnout vaši podnikatelskou vizi, myšlenku? Stěny, auta, lavičky… to vše lze polepit doodle art malůvkami, které vám vytvoříme podle představ. Nevíte, zda lze s doodle art malůvkami vymyslet něco pro vás, vaši firmu? Obraťte se na nás a podíváme se na to.

Kontakt: Z.Tomaidesová, Ing. – e-mail: info@edux.cz.

 

.

Share Button