foto

♥ Reference – FIREMNÍ TRÉNINKY:

Paní Tomaidesová vedla u nás několikrát firemní školení prodejních dovedností. Vše proběhlo podle našich představ ve velmi přátelském a profesionálním duchu. Účastníci  tréninku získali tipy – jak jednat s nepříjemným zákazníkem, jak je důležité se ptát zákazníka a naučili se jednat s ohledem na typ zákazníka, čímž zvýšili úspěšnost prodeje a spokojenosti zákazníků.
SuperDISKONT, s.r.o. – V. Pokorný – Financial manager

Jako vedoucí prodeje rakouské softwarové firmy BMD v České republice, jsem byl zodpovědný za prodej softwarových řešení českým daňovým poradcům. Jelikož se jednalo o dosud na českém trhu málo používané produkty, rozhodli jsme se využít firemní trénink akviziční telefonický prodej. Paní Ing. Zdenka Tomaidesová nám pomohla zvýšit počet nových klientů díky změně způsobu telefonování a přístupu k němu – obavy z odmítnutí.
Jaroslav Svoboda, ERP-Implementierungen und Key Account Management

Seznam firemních klientů: Verlag Dashöfer, nakladatelství s.r.o., CZ.NIC, z.s.p.o., AMI Medical, s.r.o., Vodafone Czech Republic a.s., Česká spořitelna, a.s., APENEX, s.r.o., ALWIL Medical s.r.o., Pharmadex s.r.o., Icopal Vedag CZ s. r.o. a další.

Chcete se taky připojit k těmto firmám? Napište nebo zavolejte na +420 723 916 559.

♥ Reference  – KURZY PRO VEŘEJNOST:

Školení Asertivní komunikace pro ženy proběhlo v menším počtu  a tak bylo osobnější, uvolněnější. Výhodou pro nás byla možnost se více poznat a doporučit, co bychom měly změnit ve svém jednání s druhými a k sobě samé. Po celou dobu byl výklad paní inženýrky poutavý, vybízela nás k aktivitě, protože zapojením do komunikace jsme více přemýšlely nad různými situacemi, jak bychom v nich jednaly. Školení a hlavně paní inženýrku Tomaidesovou doporučuji!
Ing. Kateřina Lajpertová, České lupkové závody, a.s.

Dobrý den paní inženýrko Tomaidesová, moc se mi tam líbilo, vaš workshop Sebepoznání pro ženy se mi také líbila a odnesla jsem si spoustu informací, které si budu muset v hlavě probrat, přelousknout a začít jinak ve svém životě (jak pracovním, tak soukromém). Děkuji.
Petra Kotlíková, Sefira 

Dobrý den paní Tomaidesová, ohlas na Vaši přednášku Efektivní komunikace podle NLP byl velmi kladný, učitelé ocenili praktické ukázky a jejich přínos do praxe. Hodnotí přednášku jako poutavou“.
Daniela Sejpalová – zástupkyně ředitele, Základní škola Praha 5

♥ Reference – KOUČOVÁNÍ:

  • Účast na KONGRESu žen v Praze - celodenní ochutnávka koučování
  • Projekt WOMAN UP - konference EOED Praha

Tradicni_Zdenka

Musím vyjádřit Zdeňce obrovské díky za trpělivost i čas, který mi věnovala. Náš koučink probíhal přes SKYPE. Především proto, že jsem se pohyboval Velkou Británií a Českem, hledal jsem sám sebe a nebyla příležitost k osobním vyučovacím hodinám. Neměl jsem přesný cíl, jak po osobní, tak po pracovní stránce, nevěděl jsem, zda se usadit doma v Česku nebo si zvolit zahraničí za nový domov. Díky „péči“, kterou mi Zdeňka věnovala, si troufám tvrdit, že jsem se stabilizoval, srovnal se především v hlavě a že se nám podařilo mě navést na správnou cestu životem po všech stránkách. Viktor Bajer – životní koučink

Paní Zdenka je úžasně pozitivní a motivující člověk. Dává lidem naději a a pomáhá jim nalézt vlastní cestu životem jak profesním tak osobním. Skvěle se s ní pracuje, přináší něco nového ,co nás posouvá vpřed. Je radost pracovat na sobě s takovým člověkem
Pavlína Kadlcová – kariérový koučink

Koučování mi pomohlo posílit sebevědomí ve smyslu čím si mohu být jistá, že umím. Závěrem ještě chci říct, že mi po tomto koučovacím setkání rychle šlo rozhodnout a říci co a jak si myslím a cítím…to považuji za podstatné- rychle jsem věděla, že to co dělám není ono a dokázala jsem se ihned rozhodnout a dát to jasně najevo- to znamená opravdu mi to posílilo.
Marta Hutirová, podnikatelka

Mockrát děkuji za úžasné koučování, mám z toho velmi pěkný pocit…hodně mi pomáháte, Vaše práce se mnou mi hodně pomohla a pomáhá ve všech směrech života. Jsem ráda, že jsem se obrátila na Vás, Vaši práce si cením a těším se na další setkání…
Zita Opatová, malířka – životní koučink

Share Button