was successfully added to your cart.

Chcete zlepšit vztahy a komunikaci v týmu?

  • 1
  • 30.5.2014

inkona knihaAKTUALITA

Chcete zlepšit vztahy a komunikaci v týmu?

Jste manažerem a chcete vylepšit výkon vašeho týmu? Chcete zlepšit vztahy a komunikaci v týmu? Chcete, aby se ve Vašem týmu lidé cítili dobře, pracovali se zájmem a vydávali ze sebe to nejlepší? Přemýšlíte o tom, jak je slovně motivovat, kritizovat či sdělovat nepříjemné věci? Je Vaše odpověď na tyto otázky ANO? – Jsme tu pro Vás.

John C. Maxwell:  Muž, který jde sám, se může vydat na cestu, jen co se probudí. Ten, kdo cestuje se společníkem, musí ještě počkat, až bude připraven i on.

Metody vedení týmu se stále vyvíjí a vylepšují. Proto každý kvalitní manažer, kterému záleží na svém týmu, musí hledat cesty ke zlepšování svého stylu vedení. Měl by svůj tým umět motivovat k dalšímu růstu. Měl by pro něj být oporou i v dobách, kdy se nedaří. tym_2

Na našich kurzech zaměřených na Komunikaci mezi nadřízeným a podřízeným se naučíte znát možnosti moderních efektivních stylů komunikace. Budete je poznávat pod vedením odborníků, kteří jsou připraveni posoudit Vaše stávající působení. Ukážou Vám, jak vyjít z profesní slepoty a naučí Vás posílit a rozvinout to, co už umíte.

Naučíte se rozpoznávat a rozvíjet své silné stránky a slabé zlepšovat, protože  dobrý manažer zná především sám sebe.  Zjistíte, jaký styl vedení je Vám blízký a zda je pro Váš tým tím nejlepším. Naučíte se používat různé styly komunikace  s ohledem na typ člena (osobnostní typologie) Vašeho týmu, situaci a cíl.

tym_3Dozvíte se, jaké jsou další možnosti práce se skupinou. Budete umět lépe komunikovat jak s  jednotlivci, tak s celým týmem. Budete umět vyhodnotit chování svých podřízených a poskytnout jim zpětnou vazbu.

Naučíte se svůj tým pozitivně motivovat. Dokážete ocenit své podřízené a vytknout chyby tak, aby věděli, že jsou stále platnými členy týmu a mají Vaši podporu. Protože nejdůležitější dovedností při vedení kolektivu je umění správně komunikovat a ovládat typologii podřízených.

John C. Maxwell:  Vítězné týmy mají skvělé vůdce. Jsou tvořeny správnými lidmi. Hrají, aby vyhrály. Snaží se pomoci k úspěchu ostatním. Stále se snaží zlepšovat.

Těšíme se na Vás! Jsme připraveni Vám naslouchat a předat Vám naše dovednosti.

Doporučujeme související kurzy a tréninky na míru:

 Dotazy k přípravě firemního tréninku: Ing. Zdenka Tomaidesová tel.č. +420 723 916 559.

 

.

Share Button