was successfully added to your cart.

Cesta ke zklidnění mysli pro ty, co nestíhají

  • 1
  • 2.9.2015

inkona knihaAKTUALITA

Cesta ke zklidnění mysli pro ty, co nestíhají – Všímavost

Nic nestíháte, jste příliš zaneprázdnění, neustále v jednom kole? Všímavost neboli mindfulness je technika cvičení pro vaši mysl, která vám pomůže všechno dokončovat v klidu a s předstihem, být úspěšnější a sebevědomější. Proměňte svůj hektický a stresující život na klidný a spokojený!

Cesta ke zklidnění mysli pro ty, co nestíhají aneb titul  Všímavost je velice jednoduchá technika cvičení mysli, která nemusí zabrat více než pár minut denně, a přesto dokáže váš život naplnit, udělat vás spokojenějšími a zbavit vás podrážděnosti a neklidu.

Jak na to se dozvíte v této knížce, která vás naučí využívat sílu všímavosti:kniha_vsimavost
Zlepšíte svou výkonnost a schopnost soustředění na úkor spěchu a stresu.
– Posílíte své sebevědomí, odolnost a optimistický přístup.
– Získáte více času i energie, prohloubíte kreativitu, zvýšíte efektivitu.

Máte chuť praktikovat všímavost?

Využijte letní workshop Cesta k úspěchu dne 26.7.2016 v Praze. Dotazy k workshopu na tel.č. 723 916 559 nebo na pište e-mail: tomaidesova@edux.cz.

Ještě ke knížce….

Autoři vám ukážou, jak rozvíjet a praktikovat všímavost jednoduše a účinně kdykoliv během dne, bez ohledu na to, kde právě jste nebo co děláte.

V praktickém a přehledném textu naleznete příběhy ze života zasazené do kontextu moderní doby, množství jednoduchých tipů a triků, například jak se vyrovnat s negativními emocemi, podrážděností, nudou, nesoustředěností, ospalostí, ale i s bolestí či strachem.

Desítky jednoduchých cvičení zvládnete začlenit do svého každodenního programu, aniž by vám zabraly čas navíc – naopak ho díky nim získáte ještě více.

Moderní podání knihy odlehčené typickým britským humorem zaručuje příjemné a lehké čtení. Pusťte se tedy do toho a proměňte svůj hektický a stresující život na klidný a spokojený!

autor: Michael Sinclair, Josie Seydel
ISBN: 978-80-247-5554-0
formát: B5
vazba: V2
počet stran: 224
prodejní cena: 299 Kč
vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

http://www.grada.cz/vsimavost_8700/kniha/katalog/

 

Doporučujeme kurzy:

 

.

Share Button