was successfully added to your cart.

Cesta k úspěchu

 • 0
 • 14.4.2014

Termíny:  26.07. 2016, 2.11.2016, 10.12.2016

inkona kniha„Úspěch znamená dělat to nejlepší, co můžeme, s tím co máme. Úspěch spočívá v konání, nikoli v dostávání – v úsilí, ne ve vítězství., Wynn Davis

Motivační workshop „Cesta k úspěchu“ je vhodný pro všechny, kteří chtějí uspět ve svém osobním i profesionálním životě.  Seznámíte se  s úspěšnou filozofií Kaizen, která učí, jak reagovat na proměnlivé požadavky života, a vede k nepřetržitému, i když malému zlepšování.

POZOR LETNÍ TERMÍN: 26. 7. 2016 v Třebenicích na zahradě – netradičně, okr. Litoměřice s cenou 1.800 Kč vč DPH. Doprava na vlastní náklady. Instrukce místa konánín zašleme e-mailem. Dotazy k workshopu: info@edux.cz.

Workshop „Cesta k úspěchu“ Vám dává návod na to, jak spolehlivě dosáhnout úspěchy v životě či kariéře. Naučíte se pracovat s vybranou technikou NLP/Neurolingvistického programování, která Vám pomůže ujasnit si, po čem toužíte. Získáte tipy,  jak začít „pracovat na sobě“.

Workshop vyzývá k vystoupení ze zóny komfortu/vlastního pohodlí a bezpečí. Nabádá, abyste se stali malíři a režiséry svého života. Přispěje k probuzení vlastních vnitřních zdrojů a díky tomu vykročíte směrem ke svým snům. Zmapujete a lépe si ve skupině s druhými uvědomíte své dovednosti, talent a schopnosti. Využijte je pro kariéru a svůj spokojený život. krasna-zena

Lektorka Vám poradí, jak zvládat překážky a uskutečnit změnu. Píše blog Chci změnu – osobní rozvoj„. Je autorkou e-booku  „Kaizen – chci změnu“ a moderuje  „Zdenčin pokec – podcast úspěšných„.

Naučíte se pracovat s vlastní myslí a začnete krůček po krůčku budovat svoji sebedůvěru. Zkusíte si techniky, které ve Vás probudí kreativitu, tolik potřebnou na cestě k úspěchu. Pak už jenom zbývá pustit se do práce.

Objednejte si individuální výuku či Skype koučink/konzultaci. To Vám umožní efektivněji vykročit za svým cílem. Workshop  „Cesta k úspěchu“ je vhodný i jako dárek např. k narozeninám nebo jako poděkování za výsledky týmu na konci roku.

Vysvětlení: NLP/Neurolingvistické Programování. NLP vychází ze studia systémového modelu úspěšné mezilidské komunikace, úspěšného chování, schopností a postojů. NLP techniky se může naučit každý a zlepšit si tak kvality svého života – ať už osobního či profesionálního. Jedná se o dovednosti a techniky umožňující změnit naše myšlení a jednání na efektivnější, dále rozšiřuje lidem možnost volby.

Obsah workshopu „Cesta k úspěchu“:

A. Osobnost

 • První dojem
 • Zamyšlení – proč je většina lidí neúspěšných
 • Čas – veličina, kterou nelze vrátit
 • Kdo jsem a co umím? Moje schopnosti, dovednosti a talent

B. Stanovení cílů a překážky

 • Čeho chcete v životě dosáhnout?
 • Víra v úspěch aneb Síla pozitivního myšlení – vnitřní konflikty
 • Role překážek – jak na problémy?
 • Metoda Kaizen – malý kouzelník na realizaci změn (nepodstatné změny pomáhají lidské mysli vyhnout se strachu, který blokuje cestu k úspěchu a kreativitě)
 • Jak si stanovit reálné cíle?

C. Pozitivní myšlení a vizualizace

 • Zásady pozitivního myšlení
 • Vnitřní řeč aneb Moje samomluva
 • Komunikace s druhými, navazování vztahů a budování důvěry

D. Kreativita – podpora zvyšování potenciálu na cestě k úspěchu

 • Odstraňování bariér myšlení
 • Mentální mapování – kreativita
 • Mindstorming – hledání řešení a nápadů

Přínosy pro účastníky workshopu „Cesta k úspěchu“:

Absolventi workshopu budou připraveni na změny v bezpečném a nesoutěživém prostředí. Uvědomí si, čeho konkrétně chtějí v životě dosáhnout  – změnu kariéry, vztahů či zdraví. Stát se vytrvalými a budou věřit ve vlastní úspěch. Lektorka je autorkou e- bookuKaizen – chci změnu„. Můžete si jej zakoupit v ceně 242 Kč vč. DPH.

Informace a objednávky: info@edux.cz nebo tel. č. 723 916 559.

 

.

Jako nejoblíbenější formu shledávají naší klienti individuální výuka. V případě zájmu, nás kontaktujte.

Lektor Ing. Z.Tomaidesová – specializace prodejní a komunikační dovednosti, osobní rozvoj Master NLP
Specifikace kurzu Po ukončení školení obdrží účastníci Osvědčení o absolvování kurzu.  Cena kurzu zahrnuje teze lektora a malé občerstvení.
Rozsah výuky: 8 hodin
Doba konání:   9:00 – 17:00 hod.
Místo konání:

Klimentská 50
Praha 1
Flexi Office

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%).

TERMÍN 10.12.2016

3,000 Kč Objednat

Share Button