was successfully added to your cart.

Alternativní strategie změny se jmenuje Kaizen

  • 1
  • 13.4.2015

inkona knihaAKTUALITA

Alternativní strategie změny se jmenuje Kaizen

Přemýšlíte co a jak dál? Toužíte po uskutečnění svých snů, no nevíte, jak začít?  Učila jsem se, inspirovala a sbírala zajímavé lidské příběhy.  Rozhodla jsem se, že napíšu e-book „Kaizen- chci změnu“ podle japonské filozofie KAIZEN, která se stala již pevnou součástí mého života.

Věřím, že dokáže změnit i Váš dosavadní život a uskutečnit Vaše osobní sny.  Získáte soubor opomíjených otázek, o kterých je důležité přemýšlet pro nastartování změny. Pokud si myslíte, že se Vaše cesta ubírá nesprávným směrem, povedu Vás krůček po krůčku k cílům, které si sami nebo i společně stanovíme (prostřednictvím koučování).

Kaizen – chci změnu” je filozofie, která Vás motivuje k dalšímu sebepoznávání. Mým cílem při přípravě e-booku bylo Vám dát návody, tipy a inspirovat Vás k pozitivním posunům ve Vašem životě. Pokud stojíte o trvalou změnu, pak je pro vás kniha Kaizen ta pravá.

Jak já sama vnímám změny pomocí filozofie KAIZEN?

Odpovím Vám pomocí analogramů, které mi pomáhají jinak přemýšlet a hledat odpovědi na vlastní otázky.

K – Kreativní a Klidný způsob, jak změny nastartovatEfektivní komunikace_NLP
A – Aktivní a pozitivní směrem k tomu, co chceme a potřebujeme
I – Intenzivní práce na sobě samých – po malých krůčcích
Z – Zajímavý posun v osobním vývoji
E – Energický a Emoční boj se sebou samým a osobním pohodlím
N – Náročná, ale uspokojivá práce s vlastní psychikou

Jak dosáhnout změny bez vnitřního odporu?

Změna je slovo,  se kterým se budete v průběhu svého života setkávat permanentně – ovšem pouze pokud nejste statická bytost, která jen tak bloudí a tápe. Pokud jste, právě teď nastal čas, kdy je potřeba tuto osobu postrčit kupředu…

Studujete a najednou přemýšlíte, kam dál a co v životě dělat. Potkáte svou životní lásku a začnete uvažovat o rodině, novém bydlení a o tom, kde a jak chcete využít čas, který jste dostal od života do vínku. Máte vlastní děti a Váš život se opět posunul o úroveň výš.  Jste zkušenější, vyzrálejší . Děti odrostly a čas, který jste jim věnoval s radostí  a láskou pominul a najednou máte více prostoru pro sebe a opět přemýšlíte, jak ho smysluplně využít…

Je důležité uvědomit si, co právě pro Vás znamená naplnění života a úspěch. Zda je to splnění cíle nebo samotná cesta, na základě které se učíte, jak přelstít sebe sama a přelomit vnitřní negativní postoje.

Objevovat to, co funguje právě na Vás, jak si poskládat priority,  jak toho dosáhnete a kdy to uskutečníte a zda je to přesně to, o co v průběhu své cesty stále usilujete. Uvědomit si,  že změna, kterou podnikáte, ovlivní i další lidi kolem vás a zda i oni budou změně nakloněni a budou Vás podporovat.

Kaizen - chci změnu. E-book.Co získáte nákupem e-booku „Kaizen – chci změnu„?

• Průvodce na cestě ke změnám – podporu, nápady, techniky, sebepoznání
• Praktická cvičení, příběhy lidí, kteří to zvládli a příklady z praxe (tréninky, koučování)
• Nastartujete jiný styl myšlení a díky tomu zaktivujete  Váš vnitřní kompas
• Zvýšíte vnímavost vůči svému okolí a lidem, které začnete potkávat
• Ebo0k přináší možnost hrát si, podpořit tvůrčího ducha a podněcuje kreativní myšlení
• Začnete využívat svou mysl k získání úspěchu pro sebe i své okolí
• Naučíte se dělat zásadní rozhodnutí, kterých jste se dosud báli
• Uvědomíte, že srdce a mozek mají být v rovnováze

Využijte tu svou šanci, podnikněte akci a nechte se vést!

Šanci máme všichni stejnou. Vychutnejte si radost a povznášející pocit z vítězství. Najděte odvahu porazit vnitřního kritika v sobě. Vyjděte z vlastního stínu, staňte se režiséry svého vlastního životního příběhu, nečekejte a pusťte se do práce!

Ing. Zdenka Tomaidesová, trenér a kouč NLP
autorka e-bookuKaizen – chci změnu“ a blogu „Chci změnu
Doporučuji kurzy osobního rozvoje:

POZOR!!!Objednejte si e-bookKaizen – chci změnu„, cena: 242 Kč vč. DPH.  Dovolte mu stát se průvodce na Vaši cestě ke změně, e-mail: tomaidesova@edux.cz. Objednat lze níže.

250 Kč Objednat

 

.

Share Button