was successfully added to your cart.

8 kroků ke změně

  • 0
  • 8.9.2016

AKTUALITA

8 kroků ke změně prostřednictvím blogu Chci změnu

Co je to změna a jak by vypadala s lidskou podobou? Nejspíš by to byla tajemná paní, obávaná svou velikostí a Z_Tomaidesova_koucatraktivní v tom, co teprve přijde. A je dobré se s ní kamarádit? Samozřejmě! Vždyť tato dáma vlastní celý svazek klíčů – od dveří úspěchu, nových známostí, lepší práce, od dveří svobody a podobně. Vlastně je vůbec nejlepší s ní navázat kontakt hned okamžitě. S touto dámou totiž nikdy nezůstanete na jednom místě, kde by to mohlo po čase zavánět nudou a stereotypem. Koučuji a hledám cesty a způsoby, jak podporovat své klienty a zároveň je ta i taková ukázka mé práce a přístupu.

Chci změnu!!! blog osobního rozvoje

1. Mějte vše potřebné ke změně na jednom místě!
Máte rádi své věci na jednom místě? Tak to si oblíbíte blog Chci změnu, kde je všechno ohledně změny na jednom místě. Inspirace, nápady, podcasty, techniky z koučování, rady a tipy na nové knihy.  Autorkou je Zdenka Tomaidesová – koučka a trenérka, která vám může pomoci s prvním krokem.

2. Potřebujete nakopnout?
Blog Chci změnu vás nakopne! Může být vaším ranním počteníčkem. Znáte ten pocit, že stojíte na skokanském můstku a  k tomu, abyste skočili potřebujete strčit? Jsou chvíle, kdy zkrátka potřebujete nakopnout. Ke změně vás může nakopnout blog, který změnu skloňuje všemi pády.

3.  Netlačte na pilu, postupujte po malých krocích!

Kaizen - chci změnu. E-book.Chci změnu, chci změnu, chci změnu! Zaskočíte sebe sami, jak bušíte do zdi  a téměř se slzami v očích chcete změnu?  Chcete ji hned? Už včera bylo pozdě? Metoda Kaizen, o které vám více poví ebooky Kaizen – chci změnu vám ukáže, že na to jdete špatně.  Mnohem dál se totiž dostanete pomocí malých krůčků.

4. Změnu nejprve slyšet, než-li vidět?
Víte, že změnu můžete nejprve slyšet, než ji vidět? Mohou za to podcasty a Zdenčin pokec, do kterého nejrůznější hosté přijali pozvání, aby povyprávěli o svém úspěchu. Díky podcastům můžete tyto silné příběhy poslouchat kdykoliv a kdekoliv. Třeba u pletí vaší zahrádky. Proto změnu nejprve uslyšíte a teprve pak ji uvidíte třeba sami na sobě. Už podcasty samy o sobě mohou být příjemnou změnou, především v případě, že jste je nikdy předtím neposlouchali.Digitalni-nezavisli-a-volni-ebook

5. Kdo se bojí, nesmí do lesa!
Kdo se bojí, nesmí do lesa! A kdo se bojí, nejspíš nevykročí ani za změnou. Vůbec nejlepší je pak sbalit strach do batůžku a za změnou vykročit s ním. Protože překonání strachu je dalším krokem ke změně.

6. Dejte si se změnou sraz!
Komunikace a asertivita vám zprostředkuje setkání. Třeba s batohem strachu na zádech,  si rovnou se změnou dejte sraz! Komunikace a asertivita, kterou se mimo jiné můžete naučit u Zdenky v kurzu vám setkání se změnou zprostředkuje!

7. Chyťte si svůj aha moment!
Někdo chytá motýly, někdo zase aha momenty. Chytnou si svůj aha moment a nepustit, tak to je jednou z cest, která vede ke zmlogo-zdencinpokecěně. Podívejte se na můj Youtube kanál – Jak nastartovat změnu? video tipy.

8. Nechte se příběhy inspirovat!
Příběhy inspirují, táhnou a motivují. On to dokázal, tak proč ne já? Tak tohle si můžete říkat zas a znovu při poslechu podcastů s úspěšnými lidmi. Jak Petr Hirsch překonal cestu dlouhou 16 000 km? Jak si v Česku žije Kateřina Boháč? A jak ke svému jménu přišla Vinylová královna? To všechno se můžete dozvědět ve Zdenčině pokecu a Zdenčiny pocity a postřehy dále sledovat na blogu – Chci změnu.

Chcete změnu? Třeba vás od ní dělí pouhých 8 kroků! Můžemete ji zahájit i společně se Zdenkou ve formě firemních tréninků či osobního koučování. Zavolejte a domluvte si setkání na tel. č. 723 916 559 nebo napište na e-mail: tomaidesova@edux.cz.

♥ OBJEDNÁVKA E-BOOKU Kaizen – chci změnu ♥

Máte chuť začít se změnou podle japonské filozofie Kaizen? E-book si můžete objednat hned. Proč tedy dnes neinvestovat do sebe, a netěžit z toho po zbytek života? Dejte svému životu vyšší smysl, přestaňte stále tvořit sny někoho jiného, a ZAČNĚTE ŽÍT TY SVOJE!

250 Kč Objednat

 

Co takhle workshop na téma změn?

 

.

Share Button